مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پرپشت کننده مژه پرپشت کننده مژه
29 ژانویه 2019 بدون نظر 467 بازدید

روش های طبیعی پرپشت کننده مژه

متاسفانه برخی از افراد سعی میکنند تا جایی که امکان دارد برای افزایش رشد موهای سر، ابرو و مژه های خود از محصولات گران قیمت خارجی استفاده کنند چون این باور در میان بسیاری از مردم جا افتاده است که استفاده از روش های سنتی نتایج قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت و نمیتوان با استفاده از آن ها شاهد رفع ریزش مژه و … بود. این در حالی است که اثربخشی روش های سنتی بارها و در بسیاری از تحقیقات به اثبات رسیده است. در این مطلب به روش های طبیعی پرپشت کننده مژه خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

روش های طبیعی پرپشت کننده مژه

استفاده از روش های طبیعی پرپشت کننده مژه باعث میشود تا دچار عارضه ی خاصی نشوید اما باید این موضوع را بدانید که با استفاده از این روش ها به نتایج سریع دست نخواهید یافت و باید مدت ها به استفاده از آن بپردازید. البته این روش ها مزایای فوق العاده ای دارند که یکی از مهمترین آن ها ایمن بودن است. در صورتی که از این روش ها استفاده کنید میتوانید با کمترین هزینه به نتیجه برسید.

روش های طبیعی پرپشت کننده مژه

از میان روش های طبیعی پرپشت کننده مژه پیشنهاد میکنیم قبل از هر چیز از روغن آرگان استفاده کنید. استفاده از روغن آرگان باعث میشود تا ویتامین های مختلف به صورت مستقیم در اختیار مژه ها قرار گیرند به همین دلیل در اکثر موارد رشد آن ها افزایش خواهد یافت. افرادی که از روغن آرگان استفاده میکنند به مژه هایی بلند و ضخیم تر دست خواهند یافت.

افزایش رشد مژه با ویتامین E

ویتامین E پرپشت کننده مژه طبیعی مژه میباشد که میتوانید با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. برای مشاهده ی اثرات فوق العاده ی ویتامین E باید هر شب قبل از خواب مژه هایتان را با روغن کپسول های ویتامین ای ماساژ دهید و اجازه دهید تا صبح روی آن باقی بماند.

ویتامین E خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارد به همین دلیل باعث میشود تاثیرات منفی عوامل خارجی بر مژه ها تا حد زیادی کاهش پیدا کند  و رشد آن ها افزایش یابد.

لیمو برای افزایش رشد مژه

در صورتی که به دنبال پرپشت کننده مژه طبیعی هستید بهتر است آب لیمو ترش را هم امتحان کنید. برای استفاده از آب لیمو ترش باید حتما یک عدد لیموی طبیعی تهیه کنید و بعد از اینکه اب آن را گرفتید با یک برس ریمل مژه هایتان را با آن آغشته نمایید. این کار در بلند مدت نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha