مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پرپشت کردن مژه پرپشت کردن مژه
3 نوامبر 2018 بدون نظر 885 بازدید

پرپشت کردن مژه در طب سنتی و خانگی

در صورتی که قصد دارید از روشی استفاده کنید که باعث افزایش زیبایی تان شود بهتر است قبل از هر چیز به زیبایی ابرو ها و مژه هایتان توجه داشته باشید چون افزایش زیبایی مژه ها کار بسیار ساده ای است و با این کار میتوانید در مدت زمانی بسیار کوتاه به افزایش زیبایی تان بپردازید. برای پرپشت کردن مژه ها میتوانید از روش های خانگی استفاده کنید. استفاده از روش های خانگی کار سختی نخواهد بود و با استفاده از آن ها میتوان در بلند مدت به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد.

مواد طبیعی برای پرپشت کردن مژه

پرپشت کردن مژه با روغن کرچک

در صورتی که برای پرپشت کردن مژه از ریمل و لوازم آرایشی استفاده میکنید بهتر است بدانید استفاده از این روش ها در بلند مدت عوارض زیادی به دنبال خواهد داشت و حتی باعث میشود مژه ها دچار ریزش شوند به همین دلیل بهتر است از همین امروز استفاده از لوازم آرایشی را کاهش دهید و در عوض از روغن های گیاهی استفاده کنید. البته استفاذه از این روش ها در بلند مدت موثر است و برای رسیدن به روش های دائمی و سریع می توان از کاشت مژه استفاده نمود.

پرپشت کردن مژه در طب سنتی و خانگی

روغن کرچک یکی از بهترین روغن هایی است که میتوانید استفاده نمایید. روغن کرچک از گذشته برای تقویت مژه ها به کار گرفته میشده است چون باورهای مختلفی درباره ی خواص آن وجود داشته است و بسیاری از افراد با استفاده از آن شاهد پرپشت شدن مژه ها بوده اند. برای استفاده از نتایج قابل توجهی روغن کرچک باید ابتدا یک برس کوچک را به آن آغشته کنید و بعد به خوبی مژه هایتان را چرب نمایید. برای اینکه به نتیجه برسید بهتر است چند ساعت روغن روی مژها باقی بماند.

پرپشت کردن مژه با روغن هسته انگور

روغن هسته انگور دارای ویتامین های مختلفی است که باعث افزایش رشد و تراکم موها میشود به همین دلیل بهتر است برای پرپشت کردن مژه حتما آن را امتحان کنید. بهتر است بدانید روغن هسته انگور دارای مقادیر زیادی از اسیدهای چرب غیر اشباع است به همین دلیل به خوبی جذب فولیکول ها خواهد شد و بدین ترتیب ریزش مژه ها کاهش خواهد یافت.

روغن سیاه دانه برای پرپشت کردن مژه

برای پرپشت کردن مژه میتوانید از روغن سیاه دانه استفاده کنید. روغن سیاه دانه به علت خواص فوق العاده ای که دارد برای رفع بیماری های پوست و مو میتواند بسیار مفید باشد به همین دلیل بهتر است حتما به تهیه روغن طبیعی سیاه دانه بپردازید تا بتوانید از خواصی که دارد استفاده کنید. روغن سیاه دانه در مدت زمانی بسیار کوتاه باعث افزایش رشد مژه ها خواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 3.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha