مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پیوند مو به ابرو پیوند مو به ابرو
5 سپتامبر 2018 بدون نظر 1032 بازدید

پرپشت کردن ابرو ها با پیوند مو به ابرو

ابرو عنصری از چهره ی فرد است که است که تاثیر زیادی در تناسب و زیبایی افراد دارد و به همین دلیل امروزه به زیبایی ابروها توجه زیادی می شود. پس از پیوند مو به سر، پیوند مو به ابرو از محبوب ترین عمل های پیوند مو است.

چه کارهایی باعث کم پشت شدن ابروها می شود؟

کندن موهای ابرو به صورت اختیای به منظور مرتب کردن و تغییر مدل ابروها، استفاده ی بی رویه از مداد ابرو به ویژه از انواع بی کیفیت آن، انجام تاتو که این روزها بسیار متداول شده است و  برخی از بیماری ها و … باعث ریزش موهای ابرو، کم پشت شدن و حتی طاسی در ناحیه ابرو می شوند.

پیوند مو به ابرو یکی از روش های رفع کم پشتی ابروها

این روش برای کسانی که ابروهای آن ها برای مدت زمان زیادی حدود یک سال یا بیشتر است که دچار ریزش و کم پشتی شدید شده است، توصیه می گردد و برای کم پشتی های خفیف راه حل مناسبی به نظر نمی رسد.

پرپشت کردن ابرو ها با پیوند مو به ابرو

چگونگی پیوند مو به ابرو

فرایند پیوند مو به ابرو همانند فرایند پیوند مو به سر است و تفاوت چندانی با آن ندارد. در این جا نیز معمولا از ناحیه ی سر فولیکول های پیوندی برداشته می شوند و به همین خاطر چنانچه شخص متقاضی پیوند ابرو موهای سرش صاف باشد، برای این عمل کاندید مناسب تری است و نتیجه ی بهتری می گیرد؛ البته چون موهای سر طول بیشتری پیدا می کنند لازم است که موهای جدید ابرو مرتبا کوتاه شوند.

به طور معمول  به دلیل حساسیت بالای کاشت یا پیوند مو در پوست ناحیه ی ابرو، جهت جلوگیری از ایجاد اسکار در ای ناحیه، پزشکان متخصص با ایجاد برش های بسیار ظریفی در ناحیه ی ابرو اقدام به انجام این عمل می کنند. نکته ی دیگری که در این روش اهمیت دارد این است که فولیکول های موی پیوندی در هر نقطه از ابرو با زاویه مناسبی قرار بگیرند یعنی هم جهت با خواب موهای طبیعی ابرو باشند تا پس از رشد حالت منظمی داشته و موجب بدشکلی ابرو نشوند.

توصیه ای به افراد متقاضی پیوند ابرو

کسانی که تمایل به کاشت ابرو دارند باید بدانند با وجود اینکه پیوند ابرو یک عمل سرپایی و نسبتا کوتاه است اما نیاز به مهارت، تخصص و ظریف کاری های زیادی دارد؛  بنابراین برای انجام این کار حتما به پزشکانی مراجعه کنند که متخصص کاشت مو بوده و تجربه ی کافی در امر پیوند یا کاشت  ابرو دارند

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha