مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پرپشت شدن مو پرپشت شدن مو
27 اکتبر 2018 بدون نظر 684 بازدید

برای پرپشت شدن مو چه باید کرد؟

پرپشت شدن مو کار سختی نیست اما باید برای دست یابی به این هدف از موها به دقت مراقبت کنید چون موها دائما در معرض آسیب های مختلف قرار دارند و برای اینکه دچار آسیب های مختلف نشوند و ریزش پیدا نکنند باید تقویت شوند. برای تقویت موها روش های زیادی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن ها به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به معرفی روش هایی برای پرپشت شدن مو و  افزایش تراکم موها بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای پرپشت شدن مو باید چه کرد؟

برای پرپشت شدن مو میتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. به علت مزایایی که دارای گیاهی دارد بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای تقویت موهای خود از داروهای گیاهی استفاده کنند. استفاده از داروهای گیاهی مزایای قابل توجهی به دنبال خواهد داشت و باعث میشود موهایتان زیباتر به نظر برسند.

برای پرپشت شدن مو چه باید کرد؟

برای اینکه با استفاده از داروهای گیاهی شاهد رفع ریزش مو و پرپشت تر شدن موها باشید باید به صورت مدوام از آن ها استفاده کنید در غیر اینصورت بهتر است این موضوع را بدانید که استفاده ی کوتاه مدت از داروهای گیاهی نتیجه ی قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت و باعث میشود وقت و هزینه ی خود با بیهوده در دهید. در ادامه به چند داروی گیاهی مفید برای تقویت مو خواهیم پرداخت.

روش های طبیعی پرپشت شدن مو

پرپشت شدن مو  با برگ حنا

استفاده از برگ حنا برای تقویت موها روشی جدید نیست و همانطور که میدانید از گذشته بسیاری از افراد برای تقویت موهای خود از این داروی فوق العاده استفاده میکرده اند. برای استفاده از حنا بهتر است حتما به تهیه ی برگ آن بپردازید چون پودر هایی که در بازار وجود دارد ممکن است طبیعی نباشد.

برای پرپشت شدن مو با حنا باید ابتدا مقداری از برگ های آن را با آب مخلوط کنید تا خمیری یکدست بدست آید. بعد از آن موهایتان را به خوبی با آن آغشته کنید و اجازه دهید به مدت چند دقیقه  روی آن باقی بماند.

پرپشت شدن مو با انگور فرنگی

برای پرپشت شدن مو ها میتوانید از انگور فرنگی استفاده کنید. انگور فرنگی به علت خاصیت ضد التهابی خود باعث میشود مشکلاتی که برای پوست و مو به وجود آمده برطرف شود و در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش رشد موها باشیم.

برای استفاده از انگور فرنگی باید آن را با روغن نارگیل مخلوط کنید و اجازه دهید روی گاز به جوش آید. بعد از سرد شدن میتوانید از داروی بدست آمده استفاده نمایید.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha