مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پرپشتی ابرو پرپشتی ابرو
16 دسامبر 2018 بدون نظر 705 بازدید

دلایل پرپشتی ابرو در افراد مشهور

گر چه عوامل مختلفی چون ژنتیک و سن در داشتن ابرویی پر پشت و زیبا تاثیر گذار هستند اما برخی از افراد مشهور چون سلبریتی ها ،  خواننده ها و بازیگران همواره ابرویی پر پشت دارند که به دلیل توجه عامه مردم به این افراد بسیاری از آنها به دنبال رازهای این افراد مشهور در داشتن ابرویی خوش فرم و زیبا خواهند بود تا بتوانند با استفاده از راه کارهای آنها وضعیت ابروی خود را بهبود ببخشند اما دلایل پرپشتی ابرو در افراد مشهور چیست.

پرپشتی ابرو

امروزه پر پشت بودن ابرو یکی از فاکتورهای زیبایی چهره می باشد و افرادی که به دلیل ژنتیک و یا بر اثر عوامل مختلف ابروی نازک و کم پشتی دارند به هر راهی متوسل می شوند تا ابروهای نازک و کم پشت خود را به ابرویی پر پشت و خوش فرم تبدیل بسازند و در این راه از تجربیات و توصیه های دیگران استفاده می نمایند و یا به دنبال این مسئله می خواهند راز پر پشتی افراد مشهور را نیز بدانند تا با استفاده از نکاتی که آنها بیان می کنند ابروهای خود را تغییر دهند.

دلایل پرپشتی ابرو در افراد مشهور

عوامل کم پشتی ابروها

عوامل مختلفی چون بالا رفتن سن، ژنتیک، مصرف برخی از داروها، تغذیه نامناسب، رنگ کردن زیاد ابروها، استرس و فشارهای عصبی، استفاده زیاد از لوازم آرایشی در ابروها و وسواس در کندن ابروها موجب می گردند تا ابروها به مرور دچار کم پشتی و نواحی خالی از مو شوند و حالت دهی آنها برای خانم ها کاری سخت و مشکل گردد.

ترفندهای افراد مشهور جهت پر پشت کردن ابروها

بسیاری از افراد مشهور اذهان می دارند که جهت تقویت موی ابروی خود از ماساژ روغن های گیاهی چون روغن زیتون و نارگیل  در ابروی استفاده می نمایند تا با افزایش گردش خون در پوست ابرو مواد مغذی بیشتری به فولیکول موهای ابرو برسد و رشدی مناسب داشته باشند.

  • جهت رشد و پر پشت کردن موی ابرو روغن بادام و رزماری به دلیل داشتن انواع ویتامین ها بسیار مفید خواهند بود.
  • ماساژ ابروها یکی از ترفندهای افزایش گردش خون در پوست ابرو و تغذیه مناسب پیاز موی ابرو می باشد.
  • آب پیاز و رنده سیر یکی از بهترین تقویت کننده های ابرو هستند که استفاده مستمر از آنها طی چند هفته باعث پر پشت شدن ابروها خواهند شد.
  • افراد مشهور جهت پر پشت ماندن ابروهایشان کمتر اقدام به برداشتن موهای آنها می نمایند و از رنگ ابرو کمتر استفاده می نمایند تا  موی ابرو دچار تضعیف و سستی نگردد.
  • بسیاری از افراد مشهور راز داشتن موی سر و ابروی پرپشت را نوشیدن زیاد آب و توجه به تغذیه سالم خود می دانند و دیگران را نیز تشویق به داشتن این تغذیه سالم خواهند کرد.
[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha