مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پروسه ترمیم مو پروسه ترمیم مو
28 آگوست 2018 بدون نظر 766 بازدید

پروسه ترمیم مو و مراقبت های بعد از آن

ترمیم مو روشی برای رفع مشکل طاسی و کم مویی در افرادی است که نمی توانند کاشت موی طبیعی انجام دهند. در این مطلب با پروسه ترمیم مو و مراقبت های بعد از آن بیشتر آشنا می شویم.

 ویژگی های ترمیم مو برای رفع طاسی

ترمیم مویی که برای پوشش مطمئن نواحی طاس سر انجام می شود با اینکه ممکن است شباهت هایی به کلاه گیس داشته باشد اما به طور کلی مزایای بسیار زیادی نسبت به کلاه گیس های قدیمی دارد. موهای به کار رفته در ترمیم مو معمولا موهای طبیعی هستند و بنابراین جلوه ی طبیعی دارند و حتی قابلیت رنگ شدن، شستشو، سشوار کشیدن و … را دارند. افرادی که از ترمیم موهای نوین استفاده می کنند احساس راحتی بیشتری با آن داشته و با خیال راحت و بدون نگرانی از جا به جا شدن ترمیم مو به کارهای روزمره خود و حتی فعالیت های ورزشی می پردازند.

 شروع  پروسه ترمیم مو

اولین کاری که در کلینیک ترمیم مو انجام می شود، بررسی وضعیت طاسی یا کم مویی سر، وضعیت سلامتی پوست سر و همچنین گرفتن نمونه ای از موی سر جهت اسکن شدن و تعیین دقیق رنگ مو، ضخامت مو و … است  تا از بانک موی کلینیک مناسب ترین و شبیه ترین مو برای فرد انتخاب شود و در صورت نبودن نمونه ی مناسب، سفارش صورت گیرد.

پروسه ترمیم مو و مراقبت های بعد از آن

مورد دیگری که قبل از اجرای ترمیم مو انجام می شود طراحی مدل موی مناسب برای فرد است. این کار توسط پزشک متخصص ترمیم مو و با در نظر گرفتن حالت چهره ی فرد انجام می شود. پس از این کار با در نظر گرفتن شرایط و سبک زندگی فرد متقاضی ترمیم مو، مناسب ترین نوع ترمیم مو انتخاب و در صورت نیاز به صورت  سفارشی ساخته می شود.

تکمیل پروسه ترمیم مو

پس از اینکه ترمیم مو ساخته شد، فرد مجددا به کلینیک ترمیم مو مراجعه می کند و متخصص ترمیم مو با استفاده از تکنیک های اتصال ترمیم مو به سر، ترمیم مو را به صورت مطمئنی به سر وصل نموده و به این ترتیب پروسه ترمیم مو را تکمیل می کند.

مراقبت از ترمیم مو

ترمیم موها معمولا حدود ۲ الی ۳ سال دوام آورده و قابل استفاده هستند. هر اندازه که به مراقبت از ترمیم مو اهمیت داده شود، عمر ترمیم مو بیشتر می شود. به طور کلی می توان گفت مراقبت هایی که موهای طبیعی و زنده ی سر نیاز دارند، ترمیم مو هم احتیاج دارد. به عنوان مثال ترمیم مو هم نیاز به نظافت روزانه نیاز دارد و اگر به صورت مکرر و غیر اصولی رنگ شود صدمه می بیند.علاوه بر این گونه مراقبت ها لازم است که به تمام  نکات مراقبتی که متخصص ترمیم مو بر اساس نوع ترمیم مو توصیه می کند، عمل گردد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha