مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

پایان ریزش مو پایان ریزش مو
3 نوامبر 2018 بدون نظر 365 بازدید

پایان ریزش مو در زنان و مردان

بسیاری از افراد ممکن است در طول زندگی خود با ریزش مو مبتلا شوند. متاسفانه به علت اینکه این مشکل علت های مختلفی دارد همیشه نمیتوان با استفاده از روش های یکسان به رفع آن پرداخت. در بسیاری از مواقع افرادی که دچار کچلی و طاسی میشوند باید برای پایان ریزش مو از روش هایی استفاده کنند که امروزه در کلینیک های زیبایی از آن ها استفاده میشود. در ادامه به روش های  پایان یافتن ریزش مو در زنان و مردان بیشتر خواهیم پرداخت.

بهترین روش درمانی برای پایان ریزش مو

در حال حاضر بهترین روش درمانی برای پایان ریزش مو روش کاشت مو استفاده چون با استفاده از این روش میتوان باعث درمان دائمی کچلی و طاسی شد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کچلی و طاسی در خانم ها و آقایان همیشه به یک علت به وجود نخواهد آمد به همین دلیل باید برای رفع آن از روش های مختلفی که وجود دارد استفاده نمود.

پایان ریزش مو در زنان و مردان

روش کاشت مو تنها برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشند. ریزش موی ژنتیکی بیشتر در آقایان اتفاق می افتد اما بهتر است بدانید بسیاری از خانم ها هم ممکن است در طول زندگی خود به این نوع ریزش مو مبتلا شوند. در صورتی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشید کاشت مو باعث میشود تا در چند جلسه شاهد پایان ریزش مو ی خود باشید.

پایان ریزش مو با درمان های دارویی

برای پایان ریزش مو میتوان از داروها هم استفاده نمود. افرادی که به علت بیماری های قارچی، کم کاری تیروئید، سوء تغذیه و مشکلات این چنینی دچار ریزش مو میشوند با استفاده از داروها  در کمترین زمان ممکن شاهد رفع ریزش موی خود خواهند  بود. البته برای استفاده از داروهای درمانی باید به پزشک پوست و مو مراجعه کرد.

بهتر است بدانید ریزش موی ژنتیکی را هم میتوان با استفاده از داروها رفع کرد. داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید از داروهایی هستند که مصرف آن ها برای رفع ریزش مو ارثی نتایج قابل توجهی را خواهد داشت اما متاسفانه استفاده از این روش ها نتایج دائمی به دنبال نخواهد داشت.

پایان ریزش مو با لیزر

در مواردی که ریزش مو شدید نباشد میتوان برای درمان آن از لیزر استفاده نمود. استفاده از لیزر برای بسیاری از بیماران اثر بخش خواهد بود به همین دلیل در صورتی که از رشد موهایتان رضایت کافی ندارید بهتر است از این روش استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای پایان ریزش مو های شدید نمیتوان از این روش استفاده نمود.

 

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha