مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کلینیک کاشت مو کلینیک کاشت مو
23 جولای 2018 بدون نظر 466 بازدید

بهترین کلینیک کاشت مو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اگر قصد کاشت مو دارید و به دلیل فراوانی کلینیک‌های تخصصی کاشت مو و یا کلینیک‌های زیبایی که در این زمینه نیز فعالیت می‌کنند و یا به دلیل تبلیغات فراوان در مورد کاشت مو دچار سردرگمی شده‌اید، با خواندن این مطلب و آگاهی از ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو می‌توانید کار انتخاب کلینیک را آسان‌تر و حساب‌شده‌تر انجام دهید.

معیارهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو

مهم‌ترین عامل در داشتن یک کاشت موی موفق انتخاب کلینیک و جراح کاشت مو می‌باشد، اما متأسفانه وجود حجم زیاد از اطلاعات گمراه‌کننده و تبلیغات دروغین، انتخاب را برای متقاضیان بسیار سخت نموده است. در ادامه به برخی از معیارهای مهم برای انتخاب کلینیک می‌پردازیم.

استفاده از کادر پزشکی متخصص

بااینکه انجام متدهای کاشت مو نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده  اما تمام کسانی که مو می‌کارند احساس رضایت نمی‌کنند؛ دلیل این مسئله موفقیت‌آمیز نبودن جراحی آن‌ها و نرسیدن به نتایج مورد انتظار است. تجربه و تخصص تیم اجراکننده‌ی کاشت مو اعم از پزشک متخصص و دستیارانش نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد و هرچقدر هم یک روش کاشت مو خوب باشد تا زمانی که توسط اشخاص ماهری صورت نگیرد، نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. پس بنابراین برای انتخاب کلینیک بایستی به تخصص و مهارت تیم اجراکننده‌ی کاشت مو در کلینیک‌ها توجه ویژه‌ای نمود.

یک جراح کاشت مو باید دارای مدرک تخصص پوست و یا جراحی پلاستیک باشد، برخی از کلینیک‌ها از پزشکانی که دارای تخصص اورولوژی و یا داخلی هستند که ممکن است از توانایی کمتری برای انجام جراحی کاشت مو برخوردار باشند. یک متخصص پوست و مو و یا جراح پلاستیک به دلیل گذراندن دوره‌های مربوط به پوست و مو و زیبایی، توانایی و تجربه بیشتری برای تشخیص علت ریزش مو و همچنین انتخاب درمان مناسب خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‎توانید مقاله معیارهای انتخاب جراح کاشت مو را مطالعه نمایید.

بهترین کلینیک کاشت مو چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

استفاده از تجهیزات به‌روز و استاندارد

بهترین کلینیک‌های کاشت مو همیشه به این نکته توجه می‌کنند که محیطی ایمن همراه با امکاناتی کافی را برای جراحی کاشت مو فراهم کنند تا با این کار هم بهترین پزشکان را جذب خود کرده و هم رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. بااینکه عمل جراحی کاشت مو عموماً سرپایی است اما وجود دستگاه‌های احیاکننده و تیم پزشکی ماهر نیز ضروری می‌باشد.

سابقه کلینیک

کلینیک کاشت مویی بهترین است که دیگران یا به عبارتی مراجعه‌کنندگان از آن راضی بوده و تعریف کنند و به کلینیک‌هایی که صرفاً خودشان ادعا دارند که بهترین هستند نمی‌توان اعتماد نمود.

علاوه بر درصد بالای موفقیت کاشت موهای انجام‌شده در کلینیک، رفتار صمیمی توأم با احترام کارکنان کلینیک، انجام مشاوره‌های مفید و صادقانه با مراجعه‌کنندگان، اعلام هزینه‌ها به‌صورت شفاف و عدم درخواست هزینه‌های اضافه و غیرضروری از مراجعه‌کنندگان از دیگر مواردی هستند که موجب رضایتمندی مراجعه‌کنندگان یا مشتریان یک کلینیک می‌شوند.

داشتن مجوز رسمی

داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یکی از معیارهای مهم در انتخاب کلینیک می‌باشد. داشتن مجوز رسمی نشان‌دهنده تحت نظارت بودن کلینیک می‌باشد. تمامی کلینیک‌های معتبر باید چنین مجوزی را داشته باشند و آن را در معرض دید قرار دهند.

کلینیک تخصصی کاشت مو ایران هیر

کلینیک ایران هیر یکی از معتبرترین کلینیک‌ها درزمینهٔ کاشت مو می‌باشد، ما در کلینیک طی جلسات مشاوره وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار می‌دهیم و با بیمار در مورد عمل و هرآن چه که لازم است بداند صحبت می‌کنیم.

درنهایت با توجه به بررسی‌های انجام‌شده بهترین روش کاشت مو برای بیمار را انتخاب کرده و بیمار را در جریان نحوه انجام عمل، دوران نقاهت، مراقبت‌های قبل و بعد از عمل و انتظاری که می‌تواند از نتیجه داشته باشد، قرار می‌دهیم.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha