مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ویتامین ای ویتامین ای
4 نوامبر 2018 بدون نظر 546 بازدید

نقش ویتامین ای در سلامت مو و درمان ریزش مو

برای اینکه موهای زیبا و خوش حالت داشته باشید حتما لازم نیست از روش های پیچیده و گران قیمت استفاده کنید. در بسیاری از موارد میتوان با استفاده از غذاهای مفید که در آن عناصر ضروری وجود دارد به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرد و شاهد افزایش رشد و زیبایی موها بود. ویتامین ای یکی از مهمترین ویتامین هایی است که برای رشد بیشتر موها باید به مصرف آن پرداخت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به نقش ویتامین Eدر سلامت مو و درمان ریزش مو بپردازیم.

نقش ویتامین ای در درمان ریزش مو

ویتامین های نقش زیادی در سلامت پوست و مو دارند به همین دلیل برای اینکه زیبا بمانید باید از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید که در آن ویتامین های مختلف از جمله ویتامین ای وجود داشته باشد.

بهتر است بدانید در میان ویتامین های مختلف ویتامین E نقش زیادی در سلامت و درمان ریزش مو دارد به همین دلیل باید به مصرف آن توجه کافی داشته باشید.

نقش ویتامین ای در سلامت مو و درمان ریزش مو

ویتامین ای دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است به همین دلیل از آسیبهایی که رادیکال های آزاد به سلامت پوست و مو وارد خواهند کرد جلوگیری میکند و همین باعث میشود موها رشد بیشتری داشته باشند.

علاوه بر این ویتامین E به خون رسانی بیشتر در ناحیه ی سر کمک خواهد کرد و همین باعث میشود تا مواد تغذیه ای بیشتری در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و شاهد افزایش رشد مو باشیم.

ویتامین ای در زیبایی مو چه نقشی دارد؟

مصرف ویتامین ای برای تقویت ساقه ی مو هم نقش زیادی خواهد داشت به همین دلیل در بسیاری از مواقع متخصصان زیبایی برای رفع آسیب های مختلفی که به ساقه مو وارد شده هم به تجویز ویتامین E میپردازند. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته مصرف ویتامین E باعث تقویت ساقه ی مو خواهد شد و آن را براق تر خواهد کرد.

برای این که با استفاده از ویتامین ای موهای زیبا تری داشته باشید بهتر است حتما مصرف ان را در رژیم غذایی خود قرار دهید و تا جایی که ممکن است به مصرف خودسرانه قرص ویتامین E نپردازید.

ویتامین E در چه غذاهای وجود دارد؟

دریافت ویتامین ای با استفاده از غذاهای مقوی یکی از بهترین گزینه هایی است که باعث میشود سلامت موهایتان تضمین شود. گوجه فرنگی، کدو حلوایی، پودر چیلی، بادام، کیوی و اسفناچ و زرد آلو خشک از غذاهایی هستند که با قرار دادن آن ها در رژیم غذایی خود میتوانید به تامین مقادیر کافی از ویتامین E بپردازید.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha