مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو بی اچ تی کاشت مو بی اچ تی
9 نوامبر 2018 بدون نظر 556 بازدید

همه چیز در مورد کاشت مو بی اچ تی

اگر جزء افرادی هستید که دچار ریزش موی ژنتیکی شده اند حتما این موضوع را میدانید که متاسفانه در حال حاضر روش های زیادی برای رفع این نوع ریزش مو وجود ندارد و استفاده از اکثر روش ها باعث به وجود آمدن نتایج دائمی نخواهد شد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند باید از روش های موثر مانند کاشت مو استفاده کنند. کاشت مو بی اچ تی یکی از روش های کاشت مو است که بسیاری از افراد که بانک موی کافی ندارد میتوانند از آن استفاده کنند به همین دلیل در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

کاشت مو بی اچ تی چیست؟

همانطور که اطلاع دارید برای استفاده از روش های مختلف کاشت مو بیماران باید بانک موی کافی و قوی در قسمت پشت سر داشته باشند و متاسفانه افرادی که این شرط کاشت مو را دارا نباشند مجبور میشوند از روش های دیگر برای رفع ریزش مو استفاده کنند. اما خوشبختانه کاشت مو به روش بی اچ تی در حال حاضر باعث شده است تا افرادی که بانک موی کافی  ندارند هم بتوانند از کاشت مو استفاده کنند.

همه چیز در مورد کاشت مو بی اچ تی

روش بی اچ تی کاشت مو روشی است که با استفاده از آن متخصصان زیبایی میتوانند با استفاده از موهایی که در نواحی مختلف بدن فرد وجود دارد به کاشت مو بپردازند این باعث میشود تا افرادی که به دلیل عدم بانک موی کافی توانایی استفاده از روش های دیگر را نداشته اند هم بتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. البته بانک مویی که در بدن فرد وجود دارد هم باید از شرایط مناسب برای پیوند برخوردار باشد.

مزایای کاشت مو بی اچ تی

مزایای کاشت مو به روش بی اچ تی به شرح زیر می باشد؟

مهمترین مزیت کاشت مو بی اچ تی که باعث شده در بسیاری از مواقع مورد استفاده قرار گیرد این است که با استفاده از این روش میتوان برای افرادی که بانک موی کافی ندارند هم پیوند مو را به راحتی انجام داد. کاشت مو بی اچ تی جزء روش های نسبتا غیر تهاجمی به شمار میرود به همین دلیل میتوان با کمترین عوارض به رفع ریزش موی بیماران پرداخت.

با استفاده از کاشت مو  BHT میتوان به رفع کچلی ابروها هم پرداخت به همین دلیل افرادی که بانک موی کافی برای کاشت ابرو ندارند هم میتوانند از این روش استفاده کنند.

معایب کاشت مو بی اچ تی

معایب کاشت مو به روش بی اچ تی به شرح زیر می باشد:

یکی از معایب کاشت مو بی اچ تی این است که با استفاده از آن نمیتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را در یک جلسه پیوند زد به همین دلیل افرادی که از آن استفاده میکنند  مجبور خواهند بود تا جلسات بیشتری برای کاشت مو مراجعه کنند. البته افرادی که شرایط کافی برای استفاده از روش های دیگر را ندارند مجبور خواهند بود تا از این روش استفاده کنند.

[تعداد: 4   میانگین: 4.8/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha