مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت ابروی طبیعی کاشت ابروی طبیعی
10 آگوست 2018 بدون نظر 503 بازدید

همه چیز در مورد کاشت ابروی طبیعی

ابرو به عنوان یکی از اصلی ترین اجزای صورت نقش بسیار مهمی در زیبایی افراد ایفا می کند؛ از همین رو ریزش ابرو می تواند یکی از آزاردهنده ترین اتفاقاتی باشد که افراد با آن روبرو می شوند. اما امروزه مشکلی نیست که برای آن درمانی وجود نداشته باشد و ریزش ابرو نیز از این قاعده مستثنی نیست. کاشت ابرو یکی از بهترین راه هایی که میتوان برای درمان ریزش ابرو از آن استفاده کرد تا همانند گذشته ابروهایی زیبا و طبیعی داشته باشید. ولی ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که کاشت ابروی طبیعی به چه صورت انجام می گیرد؟ در این مقاله تلاش شده است تا همه چیز در مورد کاشت ابروی طبیعی توضیح داده شود تا شما با اگاهی بیشتری به سراغ آن بروید.

مراحل کاشت ابروی طبیعی

 افراد بسیاری برای انجام کاشت ابرو با موی طبیعی به کلینیک ها مراجعه می کنند از همین رو اطلاع از مراحل کاشت ابروی طبیعی از نکاتی است که باید در جریان آن قرار گیرند. برای انجام کاشت ابرو در وهله اول نیاز است که موهای مورد نیاز برای کاشت از ناحیه سر گرفته شود، در این حالت یک شکاف کوچک در سر ایجاد می‌شود تا به این ترتیب بتوان یک بخش کوچک از موهای سر را از قسمت عقب سر برداشته و سپس این موها را در زیر میکروسکوپ به پیازهای موی مجزا تفکیک کرد.

همه چیز در مورد کاشت ابروی طبیعی

اما یکی از نکاتی که باید در رابطه با کاشت ابرو بدانید این است که پیازهای مو به صورت تک تک در قسمت ابرو کاشته می‌شوند تا یک ظاهر کاملا طبیعی برای ابروها پدید آورند. عمل کاشت ابروی طبیعی بین ۴ تا ۷ ساعت به طول خواهد کشید و بطور کامل تحت بی حسی موضعی انجام می‌شود.

هزینه کاشت ابروی طبیعی

مهم ترین مسئله ای که در رابطه با کاشت ابروی طبیعی ذهن افراد را به خود مشغول می کند هزینه انجام این عمل می باشد. از همین رو باید بدانید که هزینه کاشت ابروی طبیعی براساس تعدادی از عوامل تعیین می شود از جمله آنها ضخامت و تراکم ابروها و همچنین تعداد پیوند های موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهری طبیعی و مطلوب می باشد. علاوه بر موارد گفته شده تخصص پزشک جراح؛ تعداد گرافت هایی که برای جراحی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین تعداد فولیکول های اهدا کننده در هزینه کاشت ابروی طبیعی دخیل هستند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha