مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تکنیک HRT تکنیک HRT
16 اکتبر 2018 بدون نظر 1116 بازدید

همه چیز در مورد تکنیک HRT

برای رفع کچلی و طاسی روش های زیادی به وجود آمده است که میتوان استفاده نمود. از میان روش هایی که وجود دارد معمولا بسیاری از بیماران ترجیح میدهند از روش های دائمی استفاده کنند اما در برخی موارد به علت شرایط خاصی که برخی از بیماران دارند مجبور میشوند تا از روش های موقت استفاده کنند. در میان روش های موقتی که برای رفع ریزش مو وجود دارد تکنیک HRT یکی از بهترین روش هاست. با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد رفع کچلی و طاسی بود.

تکنیک HRTچیست؟

تکنیک HRT یکی از جدید ترین روش ها برای رفع کچلی و طاسی است که بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند.

روش اچ ار تی یا ترمیم مو به روشی گفته میشود که در آن برای پنهان کردن کچلی از موهای مصنوعی استفاده میشود. موهایی که در این روش به کار گرفته میشود از الیاف طبیعی ساخته خواهند شد به همین دلیل هیچ عارضه ای برای بیمار به وجود نخواهد آورد.

همه چیز در مورد تکنیک HRT

با تکنیک HRT که به آن روش ترمیم مو هم گفته میشود میتوان در مدت یک جلسه ظاهری کاملا مناسب را برای بیمار به وجود آورد. با توجه به این که در این روش از موهای مصنوعی استفاده میشود افرادی که بانک موی کافی ندارند هم میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و شاهد نتایج قابل توجه آن باشند.

مراحل تکنیک HRT به چه صورتی است؟

برای انجام تکنیک اچ ار تی متخصصان ابتدا به انتخاب پروتز های مناسب برای ترمیم مو میپردازند. بهتر است بدانید پروتز ها انواع مختلفی دارند به همین دلیل برای انتخاب آن ها باید دقت کافی کرد. افرادی که تعریق بیشتری دارند (مانند ورزشکاران) باید از پروتز های مناسب استفاده کنند تا دچار مشکلات مختلف نشوند.

بعد از این که پروتز انتخاب شد موهای مصنوعی با استفاده از چسب های مناسب بر روی سر بیمار پیوند زده میشود و بیمار شاهد نتایجی که به وجود می آید خواهد بود.

تکنیک HRT چه مزایایی دارد؟

مزایای تکنیک اچ ار تی به شرح زیر می باشد:

تکنیک HRT در مقایسه با روش های دیگر مزایای فوق العاده ای به دنبال دارد که همین باعث شده بسیاری از افراد برای رفع کچلی و طاسی این روش را انتخاب کنند.

بهتر است بدانید روش hrt یا ترمیم مو تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی ریزش مو را متوقف کرد. علاوه بر این به علت اینکه در آن از جراحی استفاده نمیشود هیچ نوع عوارضی به وجود نخواهد آمد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha