مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فیناستراید فیناستراید
17 اکتبر 2018 بدون نظر 2250 بازدید

همه چیز درباره داروی فیناستراید

برای درمان ریزش مو و کم پشتی آن روش های زیادی وجود دارد که میتوان با توجه به اهداف بیمار  از آن ها استفاده نمود. در میان روش هایی که وجود دارد بسیاری از افراد استفاده از داروهای را ترجیح میدهند چون با استفاده از درمان های دارویی میتوان بدون هزینه ی زیادی شاهد رفع ریزش مو بود و علاوه بر این استفاده از آن ها عوارض روش های جراحی را ندارد. فیناستراید از داروهایی است که میتوان در اکثر موارد برای رفع ریزش مو و کچلی از آن استفاده نمود.

فیناستراید چیست؟

فیناستراید از دارو هایی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای رفع کچلی و طاسی از آن استفاده میکنند. این دارو برای افرادی مناسب است که دچار ریزش موی ژنتیکی یا ارثی شده اند. برای اینکه با استفاده از این دارو به نتیجه برسید باید حداقل چند ماه از آن استفاده کنید.

بهتر است بدانید در افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند نوعی حساسیت به هورمون های مردانه وجود دارد و همین باعث میشود تا این افراد اکثرا بعد از سنین بلوغ و در اوایل سنین جوانی شاهد شروع ریزش مو باشند.

همه چیز درباره داروی فیناستراید

استفاده از فیناستراید باعث میشود تا حساسیت موها نسبت به هورمون ها مردانه کاهش پیدا کند و بدین ترتیب شاهد کاهش ریزش مو و افزایش رشد آن ها باشیم.

عوارض و مزایای فیناستراید

عوارض فیناستراید

برای اینکه با مصرف فیناستراید دچار عوارض خطرناک نشوید باید حتما برای استفاده از آن به پزشک مراجعه کنید تا بعد از بررسی وضعیتی که دارید این دارو برایتان تجویز شود. علاوه بر این اگر دچار بیماری های کبدی، تنگی مجرای ادرار، اختلال عضلانی مثانه و … هستید بهتر است حتما در مصرف این دارو احتیاط کنید.

افرادی که از این دارو استفاده میکنند ممکن است در برخی از موارد شاهد خشکی چشم باشند. علاوه بر این افسردگی و پرخاشگری هم از عوارضی است که ممکن است برخی از افراد با مصرف این دارو شاهد آن باشند که باید این موارد را با پزشک در میان گذاشت.

مزایای مصرف فیناستراید

مهمترین مزیت فیناستراید این است که با استفاده از این دارو میتوان در عرض چند ماه شاهد کاهش قابل توجه ریزش مو بود. علاوه بر این افرادی که از این دارو استفاده میکنند لازم نیست هزینه ی زیادی برای استفاده از روش های دیگر بپردازند. ضمن این که فیناستراید با داروهای موضعی دیگر مانند ماینوکسیدیل تداخل ندارد و میتوان برای افزایش رشد موها از هر دوی آن ها استفاده کرد.

[تعداد: 6   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha