مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

انواع ترمیم مو انواع ترمیم مو
8 آگوست 2018 بدون نظر 420 بازدید

همه چیز درباره انواع ترمیم مو

مسئله طاسی و کم مویی روز به روز برای مردم مخصوصا جوانان مهم تر می شود و بسیاری از افرادی که دچار این مشکل هستند به دنبال راه حل هایی برای رفع آن می گردند، ترمیم مو نیز یکی از راه حل های پیش روی این افراد است. در این مطلب با انواع ترمیم مو آشنا می شویم.

تفاوت ترمیم مو با کلاه گیس

کلاه گیس ها نسبت به ترمیم موهای جدید ظاهر مصنوعی تری داشته و به دلیل سنگین بودن، عدم تنفس پوست سر هنگام استفاده ، اتصال نا مطمئن آن ها به سر و دست و پا گیر بودنشان باعث ایجاد ناراحتی هایی برای افراد استفاده کننده می شوند در صورتی که ترمیم موها این معایب را ندارند.

انواع ترمیم مو

ترمیم موهای کورتکس، ترمیم موهای ارگانیک و یا نانو ارگانیک، ترمیم موهای انحصاری مانند ترمیم موی های فیکس آلمان انواع روش های ترمیم مویی هستند که امروزه استفاده می شوند.

همه چیز درباره انواع ترمیم مو

مزایای انواع ترمیم موی نوین

ترمیم موهای نوین ظاهری بسیار طبیعی داشته  و با توجه به وسعت کم مویی و طاسی سر می توان از ترمیم موهای کامل و یا ترمیم موهای کوچکتر استفاده نمود. به دلیل اینکه برای ساخت ترمیم موها از موی طبیعی استفاده می شود، علاوه بر اینکه جلوه ای طبیعی دارند، همانند موهای طبیعی قابلیت رنگ شدن، شستشو با شامپو، حالت گیری و … را نیز دارند. نحوه اتصال آن ها به سر به گونه ای است که امکان استحمام، استخر رفتن، انجام فعالیت های بدنی شدید مثل ورزش کردن و … بدون نگرانی در مورد جابجایی یا افتادن ترمیم مو وجود دارد.

عمر مفید ترمیم مو

انواع ترمیم مو بسته به کیفیت ساخت و نحوه مراقبت از آن ها عمر مفید متفاوتی دارند. ترمیم موهای با کیفیت عمری بین ۲ الی ۵ سال دارند و با مراقبت کافی از آن ها می توان تا حداکثر عمر مفیدشان از آن ها بهره برد.

مراقبت از ترمیم مو

همان گونه که موهای طبیعی شما نیاز به مراقبت دارند، چنانچه ترمیم مو نیز به درستی نگهداری شود، ظاهرش تغییر نمی کند و دوام بالایی خواهد داشت. بنابراین کسانی که ترمیم مو انجام می دهند بایستی مواردی مثل نظافت روزانه، خودداری از رنگ آمیزی مداوم موها،  استفاده ازمواد محافظت کننده ی ساقه ی مو و به طور کلی نکات مراقبت از موی طبیعی را  در کنار مراقبت های اختصاصی ترمیم موی خود در نظر داشته و به آن ها عمل کنند.

[تعداد: 2   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha