مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مژه و ابرو هزینه کاشت مژه و ابرو
7 اکتبر 2018 بدون نظر 922 بازدید

هزینه کاشت مژه و ابرو چقدر است؟

تقریبا تمام خانم ها جزء انسان هایی هستند که به زیبایی خود اهمیت زیادی میدهند. در بسیاری از مواقع مشاهده میشود خانم ها وقت زیادی را برای آرایش و رفع نواقص زیادی خود صرف میکنند چون توران این است که هیچ روش دیگری برای افزایش زیبایی وجود ندارد. همین باعث میشود تا در طول روز مقدار زیادی از زمان و هزینه شان صرف استفاده از لوازم آرایشی شود. معمولا چشم ها جزء اصلی ترین نقاطی هستند که هنگام استفاده از لوازم آرایشی توجه زیادی میشود و تقریبا نیمی از زمان آرایش به چشم ها اختصاص داده میشود. بهتر است بدانید برای اینکه کمتر به آرایش چشم ها بپردازید روش های زیادی وجود دارد که از میان آن میتوان به کاشت مژه و ابرو اشاره کرد که موجب زیبایی دائمی می شوند. در این مطلب به مزایا، روش و هزینه کاشت مژه و ابرو خواهیم پرداخت.

چه افرادی باید از کاشت مژه و ابرو استفاده کنند؟

افراد مناسب برای کاشت مژه و ابرو بهتر است شرایط زیر را داشته باشند:

برای استفاده از روش های کاشت ابرو تقریبا محدودیتی وجود ندارد البته این در حالتی خواهد بود که دچار بیماری های خاص مانند آلوپسی و سایر بیماری خود ایمنی نباشید.

از کاشت مژه و ابرو افرادی باید استفاده کنند که زیبایی چشم هایشان به علت وجود نواقص مختلف در ابرو و مژ ه ها کاهش پیدا کرده است و مجبور زمان زیادی را به آرایش چشم ها اختصاص دهند.

هزینه کاشت مژه و ابرو چقدر است؟

علاوه بر این فرد باید توانایی پرداخت هزینه کاشت مژه و ابرو را داشته باشد. هزینه ی این روش در مقایسه با روش های موقت قطعا بیشتر خواهد بود اما باید به این موضوع هم توجه کنید که در پرداخت هزینه لوازم ارایشی و مژه مصنوعی و … صرف جویی خواهد شد.

کاشت مژه و ابرو چگونه انجام میشود؟

برای استفاده از این روش ها قبل از اینکه هزینه کاشت مژه و ابرو را پرداخت کنید شرایطتان به صورت دقیق توسط متخصصان بررسی خواهد شد تا امکان استفاده از این روش ها مشخص شود. بعد از این متخصصان جلسه ای را برای کاشت مژه و ابرو تعیین خواهند کرد.

در این جلسه در ابتدا با استفاده از بی حسی موضوعی و یا بیهوشی برای عمل آماده خواهید شد و بعد از آن بهترین موها برای پیوند از ناحیه ی پشت سر استخراج میشود. بعد از این فولیکول ها استخراج شده با توجه به خط رویش ابرو و مژه ها در نواحی مورد نظر پیوند زده میشود.

هزینه کاشت مژه و ابرو چقدر است؟

هزینه کاشت مژه و ابرو در اکثر موارد در حدی نخواهد بود که نتوانید آن را پرداخت کنید چون هزینه این روش نسبت به روش های کاشت مو چندین برابر کمتر است.

اگر قصد دارید از هر دو روش کاشت مژه و ابرو استفاده کنید بهتر است در صورت امکان و صلاحدید متخصصان از هر دو روش در یک جلسه استفاده کنید تا هزینه ی عمل کمتر محاسبه شود.

برای اطلاع از هزینه ی دقیق کاشت مژه و ابرو باید به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا شرایطتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و بعد از آن قیمت عمل مشخص شود.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha