مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مژه دائم هزینه کاشت مژه دائم
7 اکتبر 2018 بدون نظر 10398 بازدید

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است؟

بسیاری از افراد تصور میکنند استفاده از لوازم ارایشی به ضرر ترین روشی است که میتوانند برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده کنند.همین باعث شده است تا این افراد تا جایی که امکان دارد از عمل های زیبایی استفاده کنند.در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید باید توجه داشته باشید که در اکثر موارد استفاده از روش های موقت و لوازم ارایشی مشکلات بیشتری برای فرد ایجاد خواهند کرد به همین دلیل پیشنهاد میشود رویکردتان را کاملا تغییر دهید.مثلا در کاشت مژه دائم بهتر است بدانید این روش کم خطرتر از مژه مصنوعی است چون طبق تحقیقاتی که انجام شده مژه های مصنوعی خطرات قابل توجهی برای فرد خواهند داشت همین باعث شده تا امروزه بسیاری از افراد از روش های کاشت مژه دائم استفاده کنند. هزینه کاشت مژه دائم شاید بیشتر از روش های موقت باشد اما قطعا در بلند مدت جبران خواهد شد.

هزینه کاشت مژه دائم

محاسبه ی هزینه کاشت مژه دائم چندان راحت نخواهد بود چون کلینیک های مختلف تعرفه های کاملا متفاوتی برای انجام این عمل دارند به طوری که در بسیاری از مواقع دچار تعجب خواهید شد.

هزینه کاشت مژه دائم چقدر است؟

همین موضوع باعث شده که اگر به سایت های مختلف مراجعه کنید هزینه این روش به صورت دقیق اعلام نشده باشد. به همین دلیل برای اطلاع از هزینه کاشت مژه دائم بهترین راه ممکن این است که به مراکز زیبایی مورد نظر خود مراجعه کنید.

در مراکز و کلینیک های زیبایی برای محاسبه ی هزینه ی عمل، مژه های بیمار به صورت دقیق بررسی میشود تا میزان موهای لازم برای پیوند مشخص شود.

کاشت مژه دائم چه مزایایی دارد؟

مزایای کاشت مژه دائم به شرح زیر می باشد:

شاید به علت هزینه کاشت مژه دائم که بیشتر از روش های دیگر است تصمیم بگیرید از روش دیگری برای افزایش زیبایی مژه های خود استفاده کنید اما بهتر است بدانید این روش مزایایی دارد که باعث میشود روش های دیگر از نظر قیمت هم چندان به صرفه نباشند.

یکی از مهمترین مزایای این روش ظاهری طبیعی مژه هایی است که بعد از کاشت مژه برایتان به وجود می آید. علاوه بر این کاشت مژه زمان زیادی از شما نخواهد گرفت و نهایتا در یک الی دو جلسه انجام خواهد شد. باید به این نکته توجه داشته باشید که با کاشت مژه دائم دیگر مجبور نخواهید بود به صورت مرتب برای کاشت مژه موقت هزینه صرف کنید.

معایب کاشت مژه دائم چیست؟

معایب کاشت مژه دائم به شرح زیر می باشد:

از میان معایب کاشت مژه دائم شاید شرایطی خاصی که برای  متقاضیان وجود دارد مهمترین عیبی باشد که میتوان برای آن ذکر کرد.همین باعث شده تا برخی از افراد نتوانند برای افزایش تراکم مژه ها از این روش استفاده کنند. علاوه بر این هزینه کاشت مژه دائم در مقایسه با روش های موقت بیشتر است و شاید برخی از افراد توانایی پرداخت آن را نداشته باشند.

[تعداد: 81   میانگین: 2.9/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha