مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مو هزینه کاشت مو
13 نوامبر 2018 بدون نظر 569 بازدید

آیا هزینه کاشت مو برای آقایان با خانم ها متفاوت است؟

همانطور که میدانید افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند برای رفع ریزش موی خود انتخاب های زیادی ندارند چون در حال حاضر فقط با استفاده از روش هایی مانند کاشت مو میتوان به درمان ریزش موی ارثی پرداخت. افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند میتوانند در مدت زمانی بسیار کوتاه به موهایی با حجم مناسب دست پیدا کنند. البته هزینه کاشت مو در مقایسه با روش های دیگر درمان موی سر بیشتر است. در ادامه به تفاوت هزینه کاشت مو برای آقایان با خانم ها خواهیم پرداخت.

تفاوت هزینه کاشت مو برای آقایان با خانم ها

به طور کلی بهتر است این نکته را بدانید که روش های کاشت مو برای آقایان با خانم ها کاملا یکسان است به همین دلیل نمیتوان گفت هزینه ی کاشت موی خانم ها بیشتر است یا اقایان.

هزینه ی کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به آن متخصصان به تعیین آن خواهند پرداخت. مثلا افرادی که کچلی کامل شده اند قطعا باید هزینه بیشتری در مقایسه با سایر افراد بپردازند.

آیا هزینه کاشت مو برای آقایان با خانم ها متفاوت است؟

البته به علت اینکه معمولا آقایان دچار ریزش موی شدید تر میشوند در اکثر موارد باید هزینه ی بیشتری را پرداخت کنند. بهتر است بدانید علت اصلی ریزش موی ژنتیکی وجود هورمون های مردانه در بدن است و قطعا به علت اینکه تعداد هورمون های مردانه در بدن آقایان بیشتر از خانم هاست در اکثر موارد ریزش موی آقایان شدید تر خواهد بود. البته این به زمینه ی ارثی بیمار هم بستگی خواهد داشت.

تفاوت روش کاشت مو برای آقایان و خانم ها

روش کاشت مو برای آقایان تفاوت چندانی با خانم ها نخواهد داشت و اگر فرد شرایط کافی برای استفاده از روش های جدید را داشته باشد حتما متخصصان از روش های جدید کاشت مو مانند fue استفاده خواهند کرد. به علت اینکه در روش های جدید از دستگاه های پیشرفته استفاده میشود قطعا کاشت مو سریعترین و به بهترین شکل انجام خواهد شد.

البته برای کاشت مو از روش های دیگر هم استفاده میشود و برخی از افراد به دلیل شرایط خاصی که دارند باید از آن استفاده کنند تا شاهد نتایج دلخواه باشند.

عوارض کاشت مو برای آقایان

کاشت مو برای آقایان ممکن است عوارضی را هم به دنبال خواهد داشت باشد که بیمار باید قبل از هر چیز با آن آشنایی داشته باشد. عفونت و خونریزی از عوارضی است که معمولا در روش هایی مانند fut  بیشتر دیده میشود اما در سایر روش ها هم ممکن است افراد با آن روبرو شوند. علاوه بر این بی حسی در نواحی مختلف سر، اسکار و جای بخیه، ریزش موهای کاشته شده و … از عوارض مختلف کاشت مو هستند.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha