مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت مو زنان هزینه کاشت مو زنان
18 جولای 2018 بدون نظر 1829 بازدید

هزینه کاشت مو زنان در تهران چقدر است؟

خانم‌ها نیز هنگام تصمیم‌گیری در مورد کاشت مو به مسائل مادی این قضیه فکر می‌کنند. اطلاع داشتن از هزینه‌های متداول کاشت مو زنان معمولاً از دو جنبه برای آن‌ها اهمیت دارد. آگاهی از هزینه کاشت مو زنان جهت آمادگی پیدا کردن برای پرداخت آن و دیگری یافتن مکانی برای کاشت مو که مناسب‌ترین هزینه را دریافت کند.

روش های کاشت مو زنان

بررسی روش‌های کاشت مو زنان از این نظر مهم است که روش کاشت مو در تعیین هزینه کاشت مو مؤثر است. کاشت مو زنان فقط در موارد خاصی که خانم متقاضی کاشت مو شرایط لازم برای کاشت مو را داشته باشد، انجام می‌شود. دلیل این مسئله برمی‌گردد الگوی ریزش مو و طاسی که در زنان اتفاق می‌افتد، در الگوی ریزش موی زنانه ریزش مو به‌صورت پراکنده است و موجب کم‌پشتی کلی سر و نازک شدن موهای باقی‌مانده می‌شود که از این نظر در اغلب موارد زنان کاندید مناسبی برای کاشت مو نیستند.

به‌هرحال در بین زنان نیز کسانی هستند که شرایط کاشت مو را داشته باشند، برای این زنان نیز معمولاً از روش‌های رایج کاشت مو یعنی روش‌های FUT و FIT انجام می‌شود و روش کاشت مویی که اختصاص به زنان داشته باشد، وجود ندارد. برخی پزشکان معتقدند که روش FUT برای زنان در اغلب اوقات مناسب‌تر است.

هزینه کاشت مو زنان در تهران چقدر است؟

نحوه‌ی محاسبه هزینه کاشت مو زنان

هزینه کاشت مو برای زنان نیز طبق روال معمول یعنی بر اساس میزان طاسی و یا تعداد گرافت مو یا تار موی پیوندی محاسبه می‌شود. علاوه بر این عوامل دیگری ازجمله تخصص پزشک و تجهیزات کلینیک نیز در تعیین هزینه مؤثر هستند.

برآورد هزینه‎های مربوط به کاشت مو قبل از مراجعه به پزشک و بررسی شرایط بیمار امکان‎پذیر نیست، زیرا هر کلینیکی بسته به نوع تجهیزات و خدماتی که ارائه می‎دهد، تعرفه‎های مخصوص به خود را دارد و مهم‎تر اینکه شرایط هر بیمار با بیمار دیگر متفاوت است.

تأثیر شرایط فرد بر روی هزینه‎ها زمانی مشخص می‎گردد که بدانیم کاشت مو روش‎های مختلفی دارد، با توجه به وضعیت بیمار مشخص می‎گردد که از چه روشی برای درمان باید استفاده کرد و همچنین تراکم موهای مورد نیاز چقدر است. اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات کامل در مورد عوامل مؤثر در هزینه کاشت مو هستید، می‎توانید مقاله‎ای که در این خصوص منتشر نموده‎ایم را مطالعه نمایید.

هزینه کاشت مو زنان در تهران

همان‌طور که قبلاً هم گفته شد جنسیت تأثیر خاصی در نحوه‌ی محاسبه‌ی هزینه کاشت مو ندارد و هزینه کاشت مو زنان در تهران مانند هزینه کاشت مو مردان محاسبه می‌شود. البته به دلیل وجود کلینیک‌های کاشت موی متعدد در تهران، گاهی اوقات به دلیل رقابتی شدن فضای کاری بین کلینیک‌ها، برخی از آن‌ها قیمت‌های خود را پایین‌تر می‌آوردند که این مسئله می‌تواند به نفع خانم‌هایی باشد که در تهران اقدام به کاشت مو می‌کنند اما نکته‌ای که در اینجا اهمیت دارد این است که کیفیت کار کاشت مو حفظ شده باشد، خصوصاً از این بابت که کاشت موی زنان در موارد خاصی صورت می‌گیرد و پزشک باید مهارت و تجربه کافی در شناسایی کاندید مناسب کاشت مو زنان را داشته باشد و صرفاً برای کسب درآمد اقدام به کاشت مو نکند.

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha