مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه کاشت ابروی طبیعی هزینه کاشت ابروی طبیعی
4 اکتبر 2018 بدون نظر 1051 بازدید

هزینه کاشت ابروی طبیعی چگونه تعیین می شود؟

کاشت ابروی طبیعی عملی بسیار تخصصی است که برای اجرای صحیح و اصولی آن پزشک کاشت مو بایستیی با نهایت دقت و ظرافت کار کاشت ابرو را انجام دهد. با اینکه بسیاری از افراد از مزایای کاشت ابروهای طبیعی نسبت به دیگر روش هایی ترمیم ابرو مانند تاتو ، هاشور ابرو … با خبر هستند، اما به دلیل هزینه ی نسبتا زیاد این روش ترجیح می دهند با روش های دیگری به جز کاشت ابرو مشکل خود را رفع نمایند. در ادامه مطب خواهیم دید که هزینه کاشت ابروی طبیعی چگونه تعیین می شود و چرا تا این اندازه بالا است؟

روند کاشت ابروی طبیعی

روند کاشت ابرو شباهت زیادی به روند کاشت موی سر دارد. کاشت مو به روش fue یکی از مناسب ترین روش ها برای کاشت ابرو است و معمولا از موهای پشت گوش برای پیوند به ابرو استفاده می شود؛ البته در صورتی که این موها از نظر جنس و ظاهر همخوانی قابل قبولی با موها ی ابرو داشته باشند.

هزینه کاشت ابروی طبیعی چگونه تعیین می شود؟

کاشت مو در ناحیه ابرو بسیار تخصصی و حساس است        

نتیجه ای که از کاشت ابروی موفق حاصل می شود بسیار بهتر و با ارزش تر از نتایج موقتی و مصنوعی روش هایی مانند تاتو است. کاشت مو در ناحیه ی ابرو از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و هر گونه نقص در ابروها به سرعت قابل تشخیص می باشد.

پزشکان متخصص کاشت مو که در زمینه ی کاشت ابرو فعالیت می کنند به حساسیت ها و ظرافت کاری های لازم برای ابرو نظیر رعایت جهت یا خواب موهای ابرو، طراحی مدل ابرویی متناسب با چهره افراد، تا به تا نبودن ابرو ها، ایجاد شکاف های بسیار کوچک جهت کاشت ابرو که اسکاری به جای نگذارند و … توجه می کنند. بر همین اساس گاهی اوقات هزینه ی کاشت ابروی طبیعی از هزینه های معمول کاشت موی سر نیز فراتر می رود.

چگونگی تعیین هزینه کاشت ابروی طبیعی

هزینه کاشت ابروی طبیعی با در نظر گرفتن موارد مختلفی تعیین می شود که عبارتند از:

  • دستمزد پزشک کاشت مو
  • موقعیت مکانی مرکز کاشت ابرو
  • هزینه ی پرسنلی که در مرکز مورد نظر کار می کنند
  • هزینه ی امکانات و تجهیزات مرکز یا کلینیک مورد نظر

برای کاشت ابرو عموما یک هزینه ی پایه در نظر گرفته می شود و  بر حسب شرایط افراد مختلف مواردی نظیر تعداد گرافت های مویی که نیاز دارند، جنس و حالت موهای هر فرد که در روند کاشت ابرو تاثیر گذار است، وجود یا عدم موجود اسکار و جراحت قدیمی در ناحیه ابرو و … برای تعیین قیمت نهایی در نظر گرفته می شوند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha