مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

قیمت ترمیم مو قیمت ترمیم مو
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 1128 بازدید

هزینه و قیمت ترمیم مو

ترمیم مو یکی از روش های رفع طاسی بدون نیاز به بانک می افراد می باشد. در روش های ترمیم مو از موهای طبیعی غیر زنده و یا موهای مصنوعی استفاده می شود. این موها معمولا بر روی پوسته ی مخصوصی که به آن بیس گفته می شود، کاشته می شوند و بیس نیز با روش هایی مثل استفاده از کراتین گیاهی و … به سر متصل می شوند. امروزه تکنیک های ترمیم مو بسیار پیشرفته شده اند و افراد زیادی در سرتاسر دنیا کم مویی و طاسی خود را با ترمیم مو برطرف می کنند. اما قیمت ترمیم مو چقدر است؟

انواع ترمیم مو

ترمیم موهای نوین متنوع هستند و هر فرد می تواند بر اساس نیاز های خود ترمیم موی مناسبی داشته باشد. ازمعروف ترینشان می توان به ترمیم موهای کورتکس، ارگانیک، نانو ارگانیک و ترمیم موهای انحصای منند ترمیم موی های فیکس ساخت کشور آلمان اشاره نمود.

هزینه و قیمت ترمیم مو

قیمت ترمیم مو

 انواع ترمیم مو با مواد مختلف و هم چنین روش های مختلفی ساخته می شوند و بسیاری از آن ها ممکن است وارداتی باشند بنابراین  قیمت های متفاوتی خواهند داشت. ترمیم موهای ارزان قیمت معمولا با موهای بی کیفیت و یا مصنوعی ساخته می شوند و ترمیم موهای مرغوب از موهای طبیعی با کیفیت ساخته می شوند و معمولا به حالت دستی و به شکل هنرمندانه ی بر روی بیس قرار می گیرند و ظاهر طبیعی تری دارند.

قیمت ترمیم موی خانم ها بیشتر از آقایان است

ترمیم مویی که معمولا برای خانم ها ساخته می شوند، هزینه و قیمت بیشتری نسبت به ترمیم موهای ساخته شده برای آقایان دارد. زیرا برای بانوان معمولا از تارموهای بلند تری استفاده می شود و ظریف کاری های بیشتری در ساخت و اتصال به کار می رود.

ترمیم موهای ازران عمر مفید کمتری دارند

عمر مفید ترمیم مو ها بستگی به مرغوبیت و نحوه ی مراقبت از آن ها دارد؛ عمر مفید بیشتر آن ها ۲ الی ۳ سال است ولی انواع بسیار مرغوب حتی ۴ تا ۵ سال نیز قابل استفاده هستند. ترمیم موهای گران قیمت تر که از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند، می توانند عمر مفید خوبی داشته باشند و بالعکس ارزان تر ها عمر مفید کمتری دارند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha