مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزر موی سر هزینه لیزر موی سر
31 دسامبر 2018 بدون نظر 912 بازدید

قیمت و هزینه لیزر موی سر چقدر است؟

برخی افراد خواهان عمل های زیبایی حوزه ی مو هستند اما از آنجا که این عمل های تخصصی نیاز به دانش بالای پزشک متخصص داشته و از جمله عمل های ظریف و بسیار حساس هستند، لذا هزینه ی انجام آنها نیز بالا خواهد بود، در همین راستا در این مقاله، هزینه لیزر موی سر به عنوان یک روش موثر و بدون عارضه در جهت تقویت فولیکول های مو، مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیزر موی سر

در روش لیزر تراپی مو، به منظور تقویت و ترمیم ریشه ی موها (فولیکول ها) از تابیدن اشعه ی لیزر سرد (LLLT)، استفاده می شود، در اثر تابیدن این نوع لیزر به پوست ناحیه سر و عبور آن از پوست و رسیدن به ریشه ی موها، چندین تغییر مطلوب شامل؛ افزایش جریان خونرسانی در سطح پوست سر و رساندن مواد مغذی رشد و نمو موها به ریشه ی موها، شکسته شدن هورمون ریزش مو و توقف عارضه ی ریزش مو و تحریک متابولیسم سلولی برای سنتز پروتئین و افزایش استحکام و پرپشتی موها در جهت بهبود وضعیت موها رخ خواهد داد.

قیمت و هزینه لیزر موی سر چقدر است؟

پس از عمل کاشت مو، لیزر تراپی موها سبب تقویت موثرتر فولیکول های پیوندی می گردد، لذا درصد موفقیت پیوند مو نیز افزایش خواهد یافت. هنگامی می توان از روش لیزر موی سر جهت بهبود وضعیت موها استفاده کرد که ریشه ی موها به طور کامل از بین نرفته باشد از این رو لیزر تراپی موها در افراد کاملا طاس بی نتیجه خواهد بود.

تعداد جلسات لیزر موی سر

استفاده از لیزر کم توان و کند بودن فرآیند ترمیم و تقویت ریشه ای موها، موجب می گردد که با توجه به میزان شدت آسیب های مو، از تعداد جلسات لیزر تراپی زیادی استفاده گردد که می توان طی یک هفته دو جلسه را انجام داد، در واقع حداقل ۲۰ جلسه درمان جهت نتیجه گیری از لیزر تراپی لازم خواهد بود که می توان این تعداد جلسات را در طول ۱۰ هفته به اتمام رساند و پس از ۳ الی ۶ ماه، نتایج حاصل از این درمان نمایان خواهد شد.

هزینه لیزر موی سر

هزینه لیزر موی سر با توجه به عواملی نظیر دستمزد پزشک متخصص، نوع دستگاه لیزر، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی تعیین می شود که به دلیل غیرضروری بودن این عمل زیبایی، هزینه ی آن تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نخواهد گرفت و فرد به صورت آزاد باید هزینه ی آن را پرداخت نماید. ودر کلینیک های زیبایی، عمل لیزر موی سر با هزینه های متفاوتی به مراجعه کنندگان ارائه می شود زیرا قانون مشخصی جهت تعیین هزینه ی این عمل زیبایی وجود ندارد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha