مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هزینه لیزرتراپی مو هزینه لیزرتراپی مو
8 ژانویه 2019 بدون نظر 2476 بازدید

قیمت و هزینه لیزرتراپی مو چقدر است؟

لیزر تراپی مو از جمله روش های موثر تقویت و بهبود وضعیت موها است که تاثیرات مثبتی در پرپشت شدن موها دارد لذا افراد بسیاری متقاضی این عمل زیبایی هستند، در همین راستا در این مقاله، هزینه لیزرتراپی مو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

لیزرتراپی موی سر

به طور کلی، لیزرتراپی مو یک روش درمانی غیر جراحی است و در آن از نور مادون قرمز لیزر (لیزر کم توان) جهت تحریک رشد فولیکول های موی ناحیه سر استفاده می گردد.

در این روش تابش اشعه ی لیزر به طور مستقیم بر روی پوست باعث تحریک سلول های پوست شده و با افزایش جریان خونرسانی و اکسیژن رسانی در پوست فولیکول های مو به شکل موثرتری تغذیه می شوند که در نتیجه  نه تنها عارضه ریزش مو متوقف می گردد بلکه رشد مجدد موها نیز شروع خواهد شد. در واقع می توان گفت که همواره چندین درصد از فولیکول های مو در فاز خواب قرار دارند که  انرژی لیزر آنها را از فاز خواب خارج می کند و شروع به رشد خواهند کرد.

قیمت و هزینه لیزرتراپی مو چقدر است؟

تعداد جلسات لیزرتراپی مو

از آنجا که می توان عمل لیزرتراپی مو را پس از کاشت مو جهت بهبود وضعیت فولیکول های پیوندی انجام داد و یا اینکه در افراد دچار نازکی مو، کم پشتی مو و ریزش مو انجام داد، لذا تعداد جلسات لیزرتراپی مو، با توجه به نوع و شدن مشکلات مو در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود، در برخی افراد نیاز به بیش از ۲۰ جلسه لیزر تراپی وجود دارد که در این صورت می توان دو جلسه درمان را در یک هفته انجام داد.

هزینه لیزرتراپی مو

عواملی نظیر نوع ریزش موها، نوع لیزر، تعداد جلسات لیزر تراپی، ناحیه تحت درمان، تجهیزات مراکز زیبایی، دستمزد پزشک متخصص و موقعیت جغرافیایی مراکز زیبایی  تعیین کننده هزینه لیزر تراپی مو در مراکز زیبایی هستند. تعرفه ی پزشکی خاصی برای عمل لیزرتراپی مو وجود ندارد، لذا هزینه ی این عمل در کلینیک های زیبایی مختلف، متفاوت خواهد بود.

غیرضروری بودن لیزرتراپی مو موجب می گردد که شرکت های بیمه هزینه ی آن متقبل نشوند. فرد متقاضی لیزرتراپی مو به منظور اطلاع دقیق از هزینه ی انجام هر جلسه لیزر تراپی باید به مرکز درمانی مورد نظر خود مراجعه کند، از آنجا که در برخی مراکز زیبایی، امکان پرداخت اقساطی عمل های زیبایی نیز وجود دارد، فرد متقاضی لیزر تراپی مو راحت تر می تواند هزینه ی این عمل را پرداخت نماید.

[تعداد: 5   میانگین: 3.2/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha