مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

هر جلسه لیزر کم توان هر جلسه لیزر کم توان
8 ژانویه 2019 بدون نظر 1858 بازدید

قیمت هر جلسه لیزر کم توان چقدر است؟

امروزه از لیزر کم توان جهت بهبود وضعیت موها و تحریک به رشد موهایی که در فاز استراحت قرار دارند، استفاده می شود، اگر از آن دسته افرادی هستید که به دلیل مشکلات مو می خواهید بدانید که هزینه لیزر کم توان جهت تقویت موها چقدر است، با ما در این مقاله همراه شوید زیرا بر آن شدیم تا قیمت هر جلسه لیزر کم توان را مورد بررسی قرار دهیم.

لیزر کم توان

از تابش لیزر کم توان به پوست سر  به منظور ترمیم و بازسازی موهای ریزش کرده، کم پشت و درمان طاسی و دیگر مشکلات حوزه ی مو استفاده می گردد، از لیزر سطح پایین یا لیزر سرد (دستگاه LLLT) می توان جهت درمان موثر ریزش مو و بهبود ظاهر موها در زنان و مردان، استفاده کرد.

لیزر کم توان به طور مستقیم به پوست سر تابیده می شود که باعث افزایش جریان خونرسانی و اکسیژن رسانی به فولیکول های مو می گردد که در نتیجه تغییراتی در سلول های مو رخ داده، تقویت و ترمیم موها به صورت ریشه ای و اساسی رخ خواهد داد.

قیمت هر جلسه لیزر کم توان چقدر است؟

از عمل لیزرتراپی مو به عنوان یک درمان مکمل همراه با سایر درمان های موثر (داروهای موضعی، خوراکی و تزریق) تجویز شده ی پزشک متخصص جهت تقویت و بهبود وضعیت موها بهره گرفته می شود.

تعداد جلسات لیزر کم توان

عواملی چون میزان ریزش مو، عامل ایجاد کننده ی مشکل مو، وسعت ناحیه ی آسیب دیده ی موها، نوع دستگاه لیزر کم توان، واکنش بدن به لیزر و… تعیین کننده ی تعداد جلسات مورد نیاز از لیزر کم توان می باشد.

در برخی افراد جهت تقویت موها و بازسازی موثر آنها، ۵ الی ۶ جلسه لیزرتراپی مو کافی خواهد بود اما برخی افراد به بیش از ۲۰ جلسه لیزر نیاز دارند که می توان دو جلسه لیزر کم توان را در یک هفته انجام داد.

قیمت هر جلسه لیزر کم توان

به طور کلی هزینه لیزر کم توان مو با توجه به تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، نوع مشکل مو، دستمزد پزشک متخصص، موقعیت جغرافیایی کلینیک زیبایی و میزان تجهیزات کلینیک زیبایی مشخص خواهد شد که در کلینیک های زیبایی به دلیل متغییر بودن فاکتورهای تعیین کننده قیمت جلسات لیزر کم توان، این نوع عمل زیبایی با هزینه های متفاوتی در مراکز مختلف ارائه می شود.

از این رو، قیمت هر جلسه لیزر کم توان در مراکز زیبایی مختلف برای یک فرد متغییر خواهد بود و فرد جهت اطلاع از قیمت دقیق هر جلسه باید به کلینیک زیبایی مورد نظر خود مراجعه نماید.

[تعداد: 2   میانگین: 3.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha