مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو جدید کاشت مو جدید
10 آگوست 2018 بدون نظر 422 بازدید

هرآنچه باید درباره کاشت مو جدید بدانید

کاشت مو به روش FUE از جدیدترین روش های کاشت مو است که امروزه در سرتاسر دنیا رایج شده است. این تکنیک کاشت مو جدید مزایای بیشتری نسبت به روش های قبلی دارد.

کاشت مو جدید چگونه انجام می شود؟

همان گونه که می دانید در کاشت مو که عملی سرپایی محسوب می شود، با اعمال بی حسی موضعی، گرافت های مو را از ناحیه دهنده یا بانک مو تهیه می کنند و در نواحی گیرنده که همان نواحی طاس یا کم موی سر است، پیوند می زنند. در کاشت مو به روش جدید FUE که از کم تهاجمی ترین روش های کاشت مو به شمار می رود، فولیکول های مو به صورت مجزا و تک تک از ناحیه ی بانک مو با ظرافت زیادی برداشته شده و سپس در نواحی مورد نظر به پوست سر پیوند زده می شوند.

کاشت مو جدید در چه مواردی کاربرد دارد؟

درمان قطعی ریزش مو با الگوی مردانه خصوصا در مواردی که محدودیت بانک مو وجود دارد، بازسازی مژه، ابرو، ریش، سبیل و یا پوشاندن اسکار در نواحی که معمولا مو می روید، در برداشت موهای بدن جهت انجام کاشت مو در سر، FUE می تواند یکی از مناسب ترین روش ها به شمار آید.

هرآنچه باید درباره کاشت مو جدید بدانید

مزایای روش های جدید کاشت مو

روشی بسیار کم تهاجمی است و به همین جهت بسیاری از متخصصان کاشت مو برای انجام کاشت مو در نواحی حساسی مانند ابرو و مژه  ترجیح می دهند از این روش استفاده کنند. اسکار خطی همانند آنچه که در روش های مرسوم کاشت مو ایجاد می شود با کاشت مو به این روش وجود نخواهد داشت و از این جهت دوران نقاهت کم عارضه تر و کوتاه تر خواهد بود. برای برخی از کسانی که به دلیل محدودیت های بانک مو امکان کاشت مو به روش مرسوم FUT را ندارند ممکن است کاشت مو با روش FUE  شانس کاندید اشت مو شدن را برای آن ها به وجود آورد.

معایب روش های جدید کاشت مو

این روش کاشت مو جدید خالی از عیب نیست. از مهمترین معایب آن می توان به طولانی بودن جلسات کاشت مو به دلیل برداشته شدن تک تک گرافت های مو اشاره نمود، این مسئله موجب می شود که کاشت مو با روش جدید FUE  برای کاشت موهای با وسعت زیاد مناسب به نظر نرسد و همچنین هزینه کاشت مو با این روش نسبت به سایر روش ها مقداری بالاتر باشد. نکته ی دیگری که در حال حاضر یک همانند یک عیب برای این روش خودنمایی می کند، وجود فقط تعداد کمی از متخصصان کاشت مو است که به اندازه ی کافی روی این روش تسلط داشته  و می توانند مراجعه کنندگان خود را از تمامی مزایای این روش بهره مند کنند.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha