مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نکات کاشت مو نکات کاشت مو
19 آگوست 2018 بدون نظر 427 بازدید

نکات کاشت مو که دانستن آنها برای متقاضیان ضروری است

افرادی که دچار کم مویی شدید و یا طاسی هستند و تمایل دارند که مشکل خود را با کاشت مو حل کنند، بهتر است از نکات کاشت مو که دانستن آن برای هر متقاضی کاشت مو ضروری است ، اطلاع یابند تا با درک درست تری تصمیم  به کاشت مو بگیرند و خود را برای آنچه که در پیش دارد، آماده کنند.

چگونگی کاشت مو

کاشت مو یک عمل جراحی نسبتا کم تهاجمی است و عموما به صورت سرپایی و فقط با بی حسی موضعی انجام می شود. در کاشت مو که در واقع پیوند مو است،  فولیکول های مو از ناحیه بانک موی هر فرد برداشته شده و در قسمت های کم مو و طاس به پوست سر پیوند زده می شوند.

متدهای کاشت مو

کاشت مو با متدهای مختلفی قابل انجام است که مهمترین و رایج ترین آن ها عبارتند از: FIT، FUT،FUE و BHT . هر متد کاشت مو مزایای و معایب خاص خود را دارد و پزشکان مجرب کاشت مو بر اساس شرایط و خواسته های هر فرد از کاشت مو، مناسب ترین روش را برای او توصیه می کنند.

محدودیت های کاشت مو

محدودیت های کاشت مو هم از جمله نکات کاشت مو است که متقاضیان بایستی به آن توجه داشته باشند. کاشت مو در میزان تراکم  و وسعت محدودیت هایی دارد، کاشت مو برای برخی افراد غیر قابل انجام است و یا خیلی موفقیت آمیز نخواهد بود و …

نکات کاشت مو که دانستن آنها برای متقاضیان ضروری است

سن مناسب کاشت مو

هر چند که کاشت مو محدودیت سنی خاصی ندارد اما اکثر متخصصان توصیه می کنند که  کاشت مو تا زمانی که الگوی ریزش مو مشخص گردد و میزان طاسی به ثبات لازم برسد، به تعویق افتد.

تفاوت در نتایج کاشت مو

نتایج کاشت مو نیز مانند هر روش درمانی دیگری تحت تاثیر شرایط هر فرد، مهارت پزشک، متد مورد استفاده برای کاشت مو، میزان مراقبت هایی که پس از کاشت مو انجام می شود و …می تواند متفاوت باشد.

آشنایی با اقدامات مراقبتی قبل و پس از کاشت مو یکی از مهمترین نکات کاشت مو برای متقاضیان

لازم است که متقاضیان کاشت مو با اقدامات و نکات مراقبتی قبل و بعد کاشت مو آشنایی کافی داشته باشند. اهمیت دادن به این گونه نکات موجب می شود عوارض کاشت مو کاهش یابد، بهبودی سریع تر باشد و نتیجه بهتری نیز بدست آید.

هزینه های کاشت مو

هزینه کاشت مو معمولا بر اساس تعداد موی پیوندی و یا وسعت ناحیه ای که کاشت مو انجام می شود، محاسبه می گردد و مواردی نظیر متد کاشت مو، دستمزد پزشک، هزینه های کلینیک و … در تعیین قیمت واحد محاسبه هزینه کاشت مو در نظر گرفته می شوند.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha