مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ابروی پرپشت ابروی پرپشت
17 اکتبر 2018 بدون نظر 841 بازدید

نکات کاربردی برای داشتن ابروی پرپشت

تقریبا همه دوست دارند تا ابروی پرپشت و زیبا داشته باشند اما متاسفانه کمتر کسی پیدا میشود که برای تقویت ابروهای خود از روش های مختلف استفاده کند چون اکثر افراد این تصور را دارند که ابروها به خودی خود رشد مناسبی خواهند داشت و در صورتی که فرد به صورت ژنتیکی مستعد ریزش مو نباشد ابروهایش به هیچ وجه ریزش نخواهد کرد. بهتر است بدانید این باور کاملا اشتباه است و ابرو ها در صورتی که در بلند مدت تقویت نشوند مشکلات زیادی را برای فرد به وجود خواهند آورد.

روش های پرپشت شدن ابرو

غذاهای مقوی برای داشتن ابروی پرپشت

بسیاری از افراد تصور میکنند برای داشتن ابروی پرپشت حتما باید از داروهای موضعی استفاده کنند. در صورتی که شما هم جزء این افراد هستید بهتر است بدانید روش های زیادی وجود دارد که میتوان بدون استفاده از داروهای موضعی باعث افزایش رشد ابروها شد. یکی از بهترین کارهایی که میتوانید برای افزایش رشد ابروها انجام دهید این است که از غذاهای مقوی استفاده کنید.

نکات کاربردی برای داشتن ابروی پرپشت

استفاده از غذاهای مقوی باعث میشود تا ویتامین ها و عناصر ضروری در اختیار بدن قرار بگیرد و موهای ابرو، مژه ها و سر رشد بهتری داشته باشند به همین دلیل برای این که موهای پرپشت و زیبا داشته باشید باید حتما از رژیم غذایی مناسب استفاده کنید. در کنار غذاها میتوانید به دستور پزشک از مکمل های غذایی هم استفاده کنید.

داشتن ابروی پرپشت با نوشیدن آب

درصد زیادی از حجم بدن را آب تشکیل داده است به همین دلیل هر فعالیتی که در بدن انجام میشود بدون وجود آب با اختلال مواجه خواهد داشت. برای این که ابروهایتان رشد کافی داشته باشد بهتر است در طول روز به مقدار مناسب به نوشیدن آب بپردازید.

نوشیدن آب باعث میشود تا سم زدایی بدن سرعت بیشتری پیدا کند و از بسیاری از بیماری ها پیشگیری شود. البته باید توجه داشته باشید که نوشیدن آب به مقدار زیاد هم ممکن است مشکلات خاصی را به وجود آورد به همین دلیل نباید زیاده روی کنید.

ماساژ درمانی برای دستیابی به ابروی پرپشت

یکی از بهترین کارها برای داشتن ابروی پرپشت این است که به صورت روزانه به ماساژ دادن ابروها بپردازید. این کار باعث میشود تا خونرسانی در سطح ابروها بیشتر شود و مواد مغذی بیشتری در اختیار فولیکول ها قرار گیرد و شاهد افزایش رشد موهایی که در ابرو وجود دارد باشیم. برای ماساژ ابروها باید حتما دستانتان را به خوبی شستشو دهید و حتی الامکان از روغن های گیاهی برای ماساژ استفاده کنید.

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha