مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بعد از کاشت ریش بعد از کاشت ریش
13 اکتبر 2018 بدون نظر 1254 بازدید

نکات مراقبتی بعد از کاشت ریش و سبیل

بهتر است بدانید توجه به زیبایی آقایان هم مانند خانم ها اهمیت زیادی دارد به همین دلیل آقایان هم برای افزایش زیبایی خود باید دست به کار شوند. این کار باعث میشود تا ریسک ابتلا به بیماری های روحی و روانی در آقایان کاهش پیدا کند و کیفیت زندگیشان افزایش یابد. از میان روش هایی که برای افزایش زیبایی آقایان وجود دارد کاشت ریش میتواند یکی از بهترین روش ها باشد چون بسیاری از آقایان آرزو دارند کم پشتی و کچلی قسمت های مختلف صورتشان درمان شود. در میان روش های زیادی که برای این کار وجود دارد قطعا هیچ روشی به اندازه ی روش کاشت ریش و سبیل مناسب نخواهد بود. برای این که با استفاده از این روش به نتیجه برسید باید به انتخاب متخصصان با تجربه بپردازید و علاوه بر این به نکات مراقبتی بعد از کاشت ریش و سبیل توجه کافی داشته باشید.

بعد از کاشت ریش و سبیل به مصرف غذاهای مقوی بپردازید

یکی از نکاتی که باید بعد از کاشت ریش و سبیل رعایت کنید مصرف غذاهای مقوی و ویتامین دار است. استفاده از غذاهای مناسب بعد از پیوند ریش و سبیل باعث میشود تا موهای کاشته شده رشد بهتری داشته باشند و بدین ترتیب سریع تر شاهد نتایجی که به وجود خواهد آمد باشید.

نکات مراقبتی بعد از کاشت ریش و سبیل

علاوه بر این ترمیم زخم هایی که به وجود می آید هم قطعا نیازمند وجود ویتامین های مختلف در بدن است که با مصرف غذاهای مفید تامین میشود. بعد از کاشت موهای صورت باید توجه داشته باشید که از مصرف غذاهای شور،چرب و فست فود ها تا جایی که امکان دارد بپرهیزید.

بعد از کاشت ریش از برخورد فیزیکی به صورت جلوگیری کنید

در صورتی که به موارد مهم توجه نداشته باشید ممکن است بعد از کاشت ریش دچار مشکلات مختلف شوید و حتی موهایی که کاشته شده را از دست دهید.

یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید این است که از هر گونه برخورد فیزیکی به ناحیه ی صورت جلوگیری کنید چون این کار باعث میشود به فولیکول هایی که کاشته شده آسیب وارد شود و به دنبال آن شاهد ریزش موهای کاشته شده باشید.

مصرف الکل و دخانیات بعد از کاشت ریش ممنوع است

به صورت کلی بعد از کاشت ریش، سبیل و موهای سر مصرف الکل و دخانیات ممنوع است. عدم جدی گرفتن این توصیه باعث میشود تا موها بعد از کاشت ریش رشد خوبی نداشته باشند و حتی شاهد ریزش موهای کاشته شده باشید.

علاوه بر این استعمال دخانیات باعث میشود تا خونرسانی در قسمت صورت کاهش پیدا کند و شاهد مشکلات مختلف مانند عفونت و التهابات شدید در قسمت صورت باشیم.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha