مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کاشت مو در استخر کاشت مو در استخر
6 اکتبر 2018 بدون نظر 460 بازدید

نکات مراقبتی برای کاشت مو در استخر

افرادی که با ریزش مو دست و پنجه نرم میکنند در اکثر موارد با روش های درمانی مختلف آشنا میشوند به طوری که در برخی موارد مشاهده میشود برای نزدیکان خود روش های درمانی مختلف را توصیه میکنند.این موضوع به این علت است که برای درمان ریزش مو به متخصصان زیبایی مراجعه نمیکنند و از روش های مختلفی که وجود دارد به صورت سر خود استفاده مینمایند.این کار باعث میشود تا عوارض روش های بی تاثیر برایشان به وجود آید و روند درمانشان نیز افزایش پیدا کند.به همین دلیل توصیه میشود همیشه برای درمان ریزش موی خود در وهله ی اول به متخصصان زیبایی مراجعه کنید.کاشت مو یکی از بهترین روش هایی است که در بسیاری از موارد میتواند نتیجه بخش باشد به همین دلیل در این مطلب به مراحل و مزایای کاشت مو و نکات مراقبتی برای کاشت مو در استخر خواهیم پرداخت.

مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو تا حدی به شرایط بیمار بستگی دارد. علاوه بر این متخصصان مختلف ممکن است از متدهای شخصی برای اینکار استفاده کنند اما به صورت کلی برای کاشت مو ابتدا از بی حسی موضعی استفاده میشود.

بعد از این متخصصان به استخراج فولیکول ها میپردازند و با توجه به خط رویشی طبیعی مو و جهتی که موها دارند ان ها را در قسمت هایی از سر پیوند میزنند.

نکات مراقبتی برای کاشت مو در استخر

بعد از این بیمار میتواند مرخص شود اما برای این که عارضه ای وجود نداشته باشد باید به مراقبت های کاشت مو در استخر که در این مطلب به آن میپردازیم توجه داشته باشد.

مزایای کاشت مو چیست؟

مزایای کاشت مو به شرح زیر می باشد:

در صورتی که برای انجام کاشت مو به متخصصان ماهر مراجعه کنید و نکات مراقبت موی کاشته شده در استخر و … را مورد توجه قرار دهید قطعا مزایای این روش بیشتر از چیزی خواهد بود که تصور خواهید کرد.

چون با استفاده از کاشت مو میتوان شرایط بیمار را کاملا به قبل از کچلی برگرداند یعنی موهایی را به وجود آود که ظاهری کاملا طبیعی دارند و به خوبی نیز رشد میکنند؛ علاوه بر این در روش های جدید هیچ عارضه ای برایتان به وجود نخواهد آمد.

روش های مراقبت از کاشت مو در استخر

برای اینکه بعد از کاشت مو دچار مشکلات مختلف نشوید باید به مراقبت های بعد از کاشت توجه کافی داشته باشید یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید این است که تا دو ماه با موی کاشته شده در استخر شنا نکنید. چون کلری که در اب استخر وجود دارد برای موهای کاشته شده ضررات غیر قابل جبرانی را خواهد داشت و باعث میشود دوره ی نقاهت افزایش پیدا کند. البته بعد از گذشت دو ماه هم باید با توصیه ی متخصصان به استخر مراجعه کنید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha