مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نقاهت پس از کاشت مو نقاهت پس از کاشت مو
28 اکتبر 2018 بدون نظر 604 بازدید

بایدها و نبایدهای دوران نقاهت پس از کاشت مو

در صورتی که قصد دارید برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این روش برای همه ی افراد نتایج مناسب به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل باید یک سری نکات را بعد از کاشت مو رعایت کرد تا مشکلی بعد از آن به وجود نیاید. به علت اینکه در روش های کاشت مو از روش های جراحی استفاده میشود باید به مراقبت های لازم در دوران نقاهت پس از کاشت مو توجه کافی داشته باشید.

دوران نقاهت پس از کاشت مو

دوران نقاهت پس از کاشت مو به دوره ای گفته میشود که هنوز زخم هایی که بر اثر کاشت مو به وجود آمده از بین نرفته است و بیمار در روز های اول بعد از کاشت مو قرار دارد.

برای این که فولیکول های کاشته شده دچار آسیب نشود باید در این مدت توجه کافی به موهای سر داشت در غیر اینصورت ممکن است عوارض مختلفی برای فرد به وجود آید و حتی شاهد عفونت و ریزش مو باشیم.

بایدها و نبایدهای دوران نقاهت پس از کاشت مو

البته به علت اینکه در روش های جدید کمتر از روش های جراحی استفاده میشود در اکثر موارد در دوران نقاهت پس از کاشت مو مشکلی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.

در میان روش هایی که وجود دارد روش SUT جزء بهترین روش هاست که استفاده از آن باعث میشود احتمال خونریزی و عفونت تا حد زیادی کاهش یابد و بیمار به نتایج بهتری دست یابد.

باید ها و نباید ها در دوران نقاهت پس از کاشت مو

در دوران نقاهت پس از کاشت مو برای اینکه زخم ها سریعا بهبود پیدا کنند باید به توصیه های متخصصان توجه کافی داشته باشید و از داروهایی که تجویز میشود به موقع استفاده کنید. استفاده از داروهای تجویز شده باعث میشود احتمال عفونت کاهش پیدا کند و سریعتر شاهد بهبود زخم و رشد موها باشید.

در دوران نقاهت کاشت مو باید تا جایی که امکان دارد به مصرف غذاهای مقوی بپردازید و از مصرف الکل و استعمال دخانیات بپرهیزید تا شاهد مشکلات مختلفی که بعد از کاشت مو به وجود می آید نباشید.

جلوگیری از عوارض دوران نقاهت پس از کاشت مو

برای جلوگیری از عوارض رایج در دوران نقاهت پس از کاشت مو بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشید و علاوه بر این سعی کنید برای کاشت مو به بهترین متخصصان مراجعه کنید. متخصصان زیبایی با بررسی شرایط بیمار هر گونه عارضه ی احتمالی را بررسی خواهند کرد و در صورتی که شرایط کاشت مو را نداشته باشید از این موضوع اطلاع خواهید یافت.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha