مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نقاهت بعد از کاشت ابرو نقاهت بعد از کاشت ابرو
9 ژانویه 2019 بدون نظر 428 بازدید

نکات لازم برای دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو

به دلیل نتایج بسیار طبیعی، زیبا و دائمی، افراد بسیاری اقدام به عمل کاشت مو می کنند که اکثر آنها را خانم ها تشکیل می دهند، در همین راستا برای این افراد به منظور بالا بردن درصد موفقیت عمل پیوند، نکات لازم برای دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو مورد بررسی قرار گرفته شده است.

عمل کاشت ابرو

با عمل کاشت ابرو می توان ابروهای کاملا ریزش کرده، ابروهایی که بخشی از آن ریزش کرده و همچنین ابروهای بد فرم و کم پشت را ترمیم نمود، بدین معنی که از موهای اطراف گوش که از نظر رنگ، ضخامت و حالت خواب بیشترین هماهنگی را با موهای طبیعی ابرو دارند، استفاده می گردد.

برداشت موهای ناحیه دهنده تحت ایجاد بیحسی موضعی به کمک دستگاه برداشت مو یا از طریق انجام جراحی و برداشت نواری موها انجام می شود، پس از مرحله ی استخراج، مرحله ی جداسازی و خالص سازی است و در نهایت تحت ایجاد بیحسی موضعی در ابرو، پزشک متخصص با دقت زیادی و با توجه به زاویه ی رویش موهای هر ناحیه از ابرو، اقدام به پیوند موهای برداشته شده از پشت گوش ها در ابرو می کند تا تراکم مورد نیاز از مو در ابرو پس از حدود یک سال ایجاد گردد.

نکات لازم برای دوران نقاهت بعد از کاشت ابرو

نقاهت بعد از کاشت ابرو

به منظور پیوند قوی فولیکول های کاشته شده در محل ابرو با بدن، باید پس از عمل کاشت ابرو، از محل پیوند مراقبت های لازم را به عمل آورد، در غیر این صورت در اثر خارج شدن موهای پیوندی از پوست و یا عفونت کردن محل پیوند، از عمل کاشت ابرو موفقیت چندانی حاصل نخواهد شد، به دوره ی پس از عمل کاشت ابرو تا زمان پیوند خوردن مناسب موهای کاشته شده در ابرو دوره ی نقاهت گفته می شود که در طول این مدت باید تا حد ممکن از موهای پیوندی مراقبت کرد.

مراقبت های لازم بعد از کاشت مو

  • در دوره نقاهت بعد از کاشت ابرو باید به مدت ۲۴ ساعت، فرد استراحت کند و از قرار گیری در معرض تابش مستقیم نور خورشید خود داری نماید.
  • پس از کاشت ابرو، لازم است که از کیسه یخ به منظور کمتر شدن درد های احتمالی استفاده کرد.
  • در هنگام فعالیت های روزانه، فرد باید سر خود را بالا نگه دارد، زیرا با این کار فشار وارد شده به بدن کمتر خواهد شد.
  • تا چندین هفته پس از کاشت ابرو جهت خوابیدن یا استراحت فرد باید با زاویه ۴۵ درجه بخوابد، لذا از دو بالش باید استفاده نماید.
  • به مدت یک هفته تا جایی که امکان پذیر است از آرایش کردن صورت و ابرو باید خودداری کرد.
  • پس از کاشت ابرو زمانی می توان موهای ابرو را رنگ کرد که پزشک معالج اجازه ی این کار را بدهد.
  • پس از کاشت ابرو؛ از دارو ها و مسکن هایی که پزشک معالج برای بیمار تجویز کرده است باید به موقع استفاده نمود تا از عفونت های احتمالی پیشگیری کرد.
[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha