مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بستن موی سر بستن موی سر
3 نوامبر 2018 بدون نظر 1962 بازدید

نحوه صحیح بستن موی سر بدون آسیب به آن

بسیاری از افراد به علت اینکه از موهای خود مراقبت کافی نمیکنند موهایشان به صورت مکرر دچار آسیب های مختلف میشود و زیبایی موها تا حد زیادی کاهش پیدا میکند. در صورتی که قصد دارید موهایتان زیبایی کافی داشته باشد باید به مراقبت های لازم توجه کافی داشته باشید در غیر اینصورت ممکن است مشکلات مختلفی برای موهایتان به وجود آید و حتی شاهد ریزش مو باشید. نحوه صحیح بستن موی سر یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

نحوه بستن موی سر چگونه است؟

برای اینکه موهایتان دچار آسیب های مختلف نشود باید طرز صحیح بستن موی سر را به خوبی بلد باشید در غیر اینصورت ممکن است مشکلات زیادی برای موهایتان به وجود آید. بهتر است بدانید بسیاری از افراد به دلیل این که موهایشان را به طرز صحیح نمی بنند موهایشان به سرعت دچار ریزش مو میشود به همین دلیل باید حتما نکات مهم در بستن موها در نظر گرفته شود.

نحوه صحیح بستن موی سر بدون آسیب به آن

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که حتما برای بستن موها قبل از هر چیز به خشک کردن آن بپردازید. شانه کردن و بستن موهای خیس باعث میشود موها به شدت آسیب ببینند و دچار شکنندگی شوند. علاوه بر این باید تا جایی که امکان دارد از مدل هایی که موها در آن کشیده میشود استفاده نکنید چون کشیدن موها ریشه مو را تضعیف خواهد کرد.

عوارض محکم بستن موها

بستن موی سر به روش های غیر صحیح باعث میشود آسیب های مختلفی به مو وارد شود. بهتر است بدانید بسیاری از خانم ها به علت محکم بستن مو ها دچار ریزش موی شدید میشوند. محکم بستن موها باعث میشود تا فشار مضاعف به موها وارد شود و به همین دلیل موها در معرض ریزش قرار گیرند.

علاوه بر این بستن مو به روش های غیر اصولی باعث شکنندگی مو و بد فرمی آن میشود. برای اینکه آسیب هایی که بر اثر بستن موها وارد میشود کاهش پیدا کند بهتر است تا جایی که میتوانید موهایتان را به مدل های مختلف ببندید.

برای کاهش عوارض بستن موی سر باید چه کرد؟

در صورتی که از روش غیر صحیح برای بستن موی سر استفاده میکنید باید در وهله ی اول روشی مناسب برای آن انتخاب کنید و بعد از این برای کاهش عوارضی که به وجود آمده به تقویت موهایتان بپردازید. برای تقویت موها بهترین کاری که میتوانید انجام دهید این است که از داروهای گیاهی مختلف مانند حنا، روغن زیتون، روغن نارگیل، شنبلیله و … استفاده نمایید.

[تعداد: 3   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha