مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نتیجه نهایی کاشت مو نتیجه نهایی کاشت مو
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 2164 بازدید

نتیجه نهایی کاشت مو چه زمانی مشخص می گردد؟

در عمل زیبایی کاشت مو با روش متناسب با شرایط فرد، به انتقال فولیکول های مو از بانک موی فرد که در ناحیه پشت سر می باشد ، به محل ریزش کرده ی موها که در ناحیه ی جلوی سر می باشد ، اقدام می گردد ، در اثر این انتقال دیگر مویی در محل ناحیه ی اهداء کننده ی رشد نخواهد کرد و اما در محل گیرنده ، فولیکول ها پس از مدتی شروع به رشد کرده و مانند موهای طبیعی فرد موجب ایجاد تراکم مناسب مو در ناحیه ی جلوی سر خواهند شد، در همین راستا در این مقاله، زمان نمایان شدن نتیجه نهایی کاشت مو مورد بررسی قرار گرفته شده است .

نتیجه نهایی کاشت مو

روند مشخص شدن نتیجه کاشت مو به شرح زیر می باشد:

در رابطه با زمان مشخص شدن نتیجه نهایی کاشت مو می توان عنوان نمود که پس از عمل پیوند مو ، حدود هفته ی سوم پس از آن ، موهای کاشته شده شروع به ریزش می کنند و تا پایان ماه اول از کاشت مو، به طور کامل این موها خواهند ریخت ؛ اما ریشه موها در در پوست خواهد ماند و فقط ساقه ی مو ریزش می کند . با ریزش تارهای مو و باقی ماندن فولیکول ها در پوست ، فولیکول ها وارد فاز استراحت یا خواب می شوند و ناحیه پیوند کاملا به حالت قبل از عمل کاشت بازخواهد گشت.

نتیجه نهایی کاشت مو چه زمانی مشخص می گردد؟

از ماه دوم تا چهارم به تدریج موهای کاشته شده شروع به رشد می کنند که به صورت نازک و کم پشت خواهند بود که پس از آن از ماه پنجم تا نهم، اکثر موهای کاشته شده رشد کرده و قابل مشاهده هستند به طوری که می توان موهای پیوندی را کوتاه نمود ، طول موها در این دوره حدود ۸ سانتی متر بوده و در پایان ماه نهم موها ضخیم و پرپشت خواهند شد .

یک سال پس از کاشت مو

حدود یک سال پس از کاشت، بیشتر موها رشد کرده و از پوست خارج شده اند و توسط اطرافیان قابل مشاهده هستند ، به دلیل زخم ایجاد شده به هنگام کاشت موها که در پوست سر ایجاد می شود ممکن است برخی موها در این مدت حالت فری یا پیچ خوردگی داشته باشند که این حالت موها در طول سال بعد برطرف خواهد شد و حالت موها طبیعی می گردد .

دو سال پس از کاشت مو نتیجه نهایی کاشت مو  مشخص خواهد شد که در برخی افراد ممکن است ، نتیجه ی نهایی در پایان سال اول ظاهر شود.

علت تفاوت در نمایان شدن نتیجه نهایی کاشت

به دلیل تفاوت در قدرت موها و واکنش بدن جهت تغذیه و رشد موها در برخی افراد موها در پایان سال اول نمای اصلی خود را مشخص می کنند و در برخی افراد در پایان سال دوم این امر محقق می گردد  .

[تعداد: 3   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha