مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

نازک شدن مو نازک شدن مو
7 نوامبر 2018 بدون نظر 527 بازدید

درمان نازک شدن مو با روش های سنتی

در گذشته بسیاری از افراد برای تقویت مو از داروهای سنتی استفاده میکرده اند و همین باعث میشده است تا بسیاری از افراد در طول زندگی خود آسیب های مختلف که به مو وارد میشود را تجربه نکنند. نازک شدن مو یک از مشکلاتی است که امروزه اکثر افراد به آن دچار میشوند چون کمتر کسی وجود دارد که به صورت مستمر به تقویت موهای خود بپردازد. خوشبختانه در اکثر موارد درمان این مشکل بسیار راحت است و میتوان با استفاده از روش های ساده ای که وجود دارد به درمان آن پرداخت.

درمان نازک شدن مو با روغن کرچک

نازک شدن مو از مشکلاتی است که میتواند زیبایی موها را تا حد زیادی کاهش دهد به همین دلیل باید برای درمان آن از روشی موثر استفاده کرد. یکی از موثر ترین داروهای گیاهی که میتوان برای رفع نازکی مو از آن استفاده نمود روغن کرچک است.

روغن کرچک علاوه بر خواص مختلفی که برای مو دارد برای مژه ها و ابروها هم مورد استفاده قرار میگیرد و با استفاده از آن میتوان به نتایج فوق العاده ای دست یافت.

درمان نازک شدن مو با روش های سنتی

روغن کرچک به دلیل ویتامین ها و آنتی اکسیدان هایی که دارد باعث تغذیه ی فولیکول ها مو خواهد شد به همین دلیل استفاده از آن باعث میشود تا موها در کمترین زمان ممکن ضخیم شوند.

برای استفاده از روغن کرچک باید بعد از شستن دست ها آن را به نوک انگشتان آغشته کرد و به خوبی موها را ماساژ داد. بعد از ۵ دقیق میتوان به شستشوی موها پرداخت.

درمان نازکی مو با روغن نارگیل

همیشه استفاده از روغن های گیاهی یکی از بهترین گزینه ها برای رفع آسیب های مختلف مو خواهد بود چون استفاده از آن ها بسیار ساده است و باعث تقویت سریع مو خواهد شد.

در صورتی که قصد دارید به درمان نازک شدن مو بپردازید بهتر است روغن نارگیل را هم امتحان کنید. روغن نارگیل سرشار از مواد مغذی مختلف است به همین دلیل ماساژ سر با آن باعث میشود تا فولیکول ها تغذیه شوند.

برای استفاده از روغن زیتون باید حتما به تهیه ی روغن های طبیعی بپردازید چون متاسفانه در حال حاضر روغن های غیر طبیعی زیادی در بازار به فروش میرسد.

رفع نازکی مو با تخم مرغ

برای رفع نازکی مو میتوانید تخم مرغ را هم امتحان کنید. مزیت استفاده از تخم مرغ این است که علاوه بر رفع نازک شدن مو شاهد افزایش رشد و زیبایی موها هم خواهید بود چون تخم مرغ دارای مقادیر زیادی از پروتئین و ویتامین های مختلف است و همین باعث میشود تا استفاده از آن به صورت مرتب نتایج فوق العاده ای را به دنبال داشته باشد.

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha