مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میکروپیگمنتیشن میکروپیگمنتیشن
21 آگوست 2018 بدون نظر 517 بازدید

میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

میکروپیگمنتیشن فرایندی است که در آن پیگمنت ها یا به عبارتی رنگدانه ها را در عمق خاصی از پوست با کمک سوزن های مخصوصی تزریق می کنند تا باعث ایجاد تغییر رنگ دلخواه در ناحیه مورد نظر از پوست گردد. این روش تاتوی نوین از محبوب ترین اعمال زیبایی است که امروزه بسیار فراگیر شده است و برای ایجاد آرایش دائمی بر روی صورت و یا اصلاح برخی عیوب صورت و حتی دیگر نقاط بدن به کار می رود.

مزایای میکروپیگمنتیشن نسبت به تاتوی سنتی

در اجرای پیگمنت از کارتریج های یک بار مصرف و رنگ های مخصوص و استاندارد استفاده می شود و بنابراین بهداشت و ایمنی آن نسبت به تاتوی سنتی بسیار بیشتر است. ظرافت سوزن های این دستگاه باعث می شود که تزریق رنگدانه ها به درون پوست با با کمترین میزان درد، خونریزی و التهاب انجام گیرد و امکان ایجاد نقش های ظریف و طبیعی تری در نواحی مختلف ابرو، خط چشم و … وجود داشته باشد.

میکروپیگمنتیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

امروزه رنگ های مورد استفاده برای پیگمنت در رنگ های متنوع و طبیعی تری که مطابق با استاندارد های پزشکی است، وجود دارد. به طور کلی می توان گفت که چنانچه پیگمنت توسط افراد ماهر و با تجربه انجام شود، ایمنی بسیار بالاتری نسبت به تاتوهای سنتی دارد و افراد با خیال آسوده تری می توانند از این روش استفاده کنند.

کاربرد های آرایشی میکروپیگمنتیشن

این روش تاتوی نوین در ایجاد آرایش های دائمی و طبیعی بر روی چهره بسیار کاربرد دارد و از آن برای طراحی مدل ابرو، ایجا خط چشم، بن مژه، خط لب و همچنین برای تغییر کلی رنگ لب یا ایجاد سایه برای حجیم تر نشان دادن لب و … بسیار استفاده می شود.

کاربرد های پزشکی میکروپیگمنتیشن

از میکروپیگمنتیشن گاهی اوقات به عنوان تاتوی پزشکی هم یاد می شود، زیرا با کمک این روش برطرف کردن و پوشاندن برخی از عیوب پوست و مو مانند اصلاح غیر قرینگی لب ها بنا به دلایلی مثل جراحت  یا لب شکری مادرزادی، پوشاندن نقص هایی مانند نواحی کوچک بدون مو در ابرو، ریش، سبیل و حتی برخی از نقاط پوست سر، اصلاح هاله سینه پس از جراحی های مربوط به سرطان سینه، همرنگ کردن لکه های کوچک پوستی  یا اسکار ها با رنگ طبیعی پوست و … امکان پذیر  است.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]




دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم




captcha