مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میکروبلیدینگ میکروبلیدینگ
22 دسامبر 2018 بدون نظر 3225 بازدید

آیا میکروبلیدینگ باعث ریزش ابرو می شود؟

در گذشته افرادی که دچار ریزش ابرو میشدند مجبور بودند از روش های تاتو ی ابرو استفاده کنند اما خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی برای پر کردن ابرو ها وجود دارد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند میتوانند در کمترین زمان ممکن شاهد رشد مناسب ابرو های خود باشند. روش میکروبلیدینگ یکی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود به آن میپردازند به همین دلیل تصمیم گرفته ایم به آن بیشتر بپردازیم.

امکان ریزش ابرو با روش میکروبلیدینگ

از میان روش های مختلفی که برای درمان کچلی ابرو به وجود آمده است روش میکروبلیدینگ یکی از محبوب ترین روش هاست چون افرادی که از این روش استفاده میکنند در همان جلسه شاهد افزایش زیبایی ابروهای خود خواهند بود و هزینه ی زیادی را هم پرداخت نخواهند کرد. علاوه بر استفاده از این روش در بسیاری از مواقع عوارضی را به دنبال نخواهد داشت و فرد بدون هیچ مشکلی به نتیجه خواهد رسید.

آیا میکروبلیدینگ باعث ریزش ابرو می شود؟

در مورد این که میکروبلیدینگ باعث ریزش ابرو میشود یا نه باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روش های قدیمی تاتو سوزن و رنگ های تاتو به عمق پوست وارد میشدند به همین دلیل احتمال آسیب به فولیکول ها وجود داشت اما به علت این که در روش میکروبلیدینگ طراحی ابرو ها با ظرافت تمام انجام میشود احتمال هر گونه عارضه به حداقل ممکن میرسد و احتمال ریزش ابروهای طبیعی کم خواهد بود.

معایب میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ باعث ریزش ابرو نمیشود اما قطعا معایبی دارد که باید به آن توجه داشته باشید. یکی از مهمترین معایب این روش این است که برخی از افراد ممکن است باعث استفاده از آن شاهد حساسیت های پوستی باشند. حساسیت های پوستی چندان شایع نیست و با مراقبت های لازم میتوان تا حدی جلوی آن را گرفت اما به هر حال احتمال آن وجود خواهد داشت. بهتر است بدانید احتمال خونریزی در میکروبلیدینگ بیشتر از روش های مشابه خواهد بود اما به طور کلی مشکلی ایجاد نخواهد شد و میتوان از این نظر اطمینان داشت.

مزایای میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ از روش های کم هزینه برای افزایش زیبایی ابروهاست که بسیاری از افراد میتوانند با شرایطی که دارند از آن استفاده کنند. این روش برای درمان ریزش ابروی ناشی از بیماری آلوپسی هم مناسب خواهد بود به همین دلیل جزء یکی از روش های محبوب برای بیماران آلوپسی قرار گرفته است.

[تعداد: 7   میانگین: 3.1/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha