مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

میکرواسکالپ میکرواسکالپ
16 اکتبر 2018 بدون نظر 859 بازدید

میکرواسکالپ چیست؟

ریزش مو یکی از مشکلاتی است که باعث میشود زیبایی انسان تا حد زیادی کاهش پیدا کند به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند اغلب بیماری های روحی و روانی مختلفی را تجربه میکنند. برای جلوگیری از این مشکل تنها کاری که میتوان انجام داد این است که از روش های درمانی سریع استفاده کرد. در غیر اینصورت ممکن است مشکلات روحی شدیدی برای فرد به وجود آید که به راحتی قابل درمان نباشد. از میان روش های مختلف میکرواسکالپ یکی از سریعترین روش های درمانی است که میتوان با استفاده از آن به رفع کچلی پرداخت.

میکرواسکالپ چیست؟

در میان روش هایی که برای رفع ریزش مو وجود دارد قطعا طرفداران روش هایی که دائمی هستند بیشتر خواهد بود اما متاسفانه به علت اینکه برخی از افراد شرایط خاصی دارند نمیتوانند از روش های دائمی استفاده کنند.

اما خوشبختانه روش های جایگزین زیادی به وجود آمده اند که این افراد میتوانند با استفاده از آن ها در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد رفع کچلی و طاسی باشند.

میکرواسکالپ چیست؟

میکرواسکالپ جزء سریعترین روش ها برای رفع کچلی و  طاسی به شمار میرود که با استفاده از آن میتوان در یک جلسه ریزش مو را کاملا پنهان نمود.

در این روش برای پنهان کردن کچلی از دستگاه های مخصوص استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه ها و مهارت متخصصان میتوان با شبیه سازی موهای سر پرداخت به طوری که واقعی نبودن موها به راحتی قابل تشخیص نباشد.

مراحل انجام میکرواسکالپ چگونه است؟

برای انجام میکرواسکالپ ابتدا از بی حسی موضعی استفاده میشود تا بیمار در حین انجام این روش احساس درد نکند. بعد از این خط فرضی رویش موها به صورت دقیق ترسیم میشود تا بتوان ظاهری کاملا طبیعی را برای بیمار به وجود آورد. در مرحله ی بعد رنگ مناسب با موها انتخاب خواهد شد و با استفاده از روش هایی که وجود دارد موها به صورت دقیق شبیه سازی میشوند.

میکرواسکالپ چه مزایایی دارد؟

در صورتی که برای انجام میکرواسکالپ به مراکز معتبر مراجعه کنید این روش مزایای زیادی برایتان خواهد داشت. یکی از مزایای اصلی این روش این است که همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند و هیچگونه محدودیت سنی برای استفاده از آن وجود ندارد.

با استفاده از روش میکرواسکالپ میتوان به راحتی و در کمترین زمان ممکن به پنهان کردن جای زخم و شکستگی که در قسمت های سر به وجود آمده پرداخت و به راحتی جای بخیه که پس از کاشت مو به وجود می آید را محو کرد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha