مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مو بعد از دکلره مو بعد از دکلره
17 نوامبر 2018 بدون نظر 538 بازدید

مراقبت از مو بعد از دکلره و جلوگیری از سوختن آن

امروزه بیشتر خانم ها طرفدار رنگ موهایی هستند که برای آن باید از دکلره استفاده کرد به همین دلیل رنگ کردن مو باعث آسیب های زیادی میشود که باید برای جلوگیری از این آسیب ها به خوبی از مو مراقبت نمود. همانطور که میدانید رنگ مو به خودی خود میتواند باعث آسیب های مختلف به مو شود و زمانی که از دکلره هم در کنار آن استفاده شود قطعا موها دچار اسیب های مختلف خواهند شد و حتی ممکن است شاهد سوختگی آن باشیم. در ادامه به روش هایی برای مراقبت مو بعد از دکلره خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

قبل از دکلره برای آن آماده شوید

بسیاری از افراد تصور میکنند با مراقبت مو بعد از دکلره میتوان آسیب هایی که به وجود آمده را به راحتی رفع نمود این در حالی است که در بسیاری مواقع دکلره مشکلات را به وجود خواهد آورد که به راحتی قابل درمان نخواهد بود به همین دلیل باید قبل از اینکه از دکلره استفاده کنید برای انجام آن آماده شوید و با راهکارهایی که وجود دارد موهایتان را تقویت کنید.

مراقبت از مو بعد از دکلره و جلوگیری از سوختن آن

تقویت مو قبل از دکلره باعث میشود تا طی رنگ و دکلره کردن موها آسیب های کمتری به آن وارد شود. یکی از مهمترین کارهایی که قبل از دکلره انجام دهید این است که از رطوبت کافی مو اطمینان حاصل کنید چون خشکی مو باعث وارد شدن آسیب های مختلف به آن خواهد شد. درصورتی که موهایتان بیش از حد خشک است تا چند هفته قبل از دکلره از روغن های طبیعی مانند روغن نارگیل استفاده کنند.

برای مراقبت مو بعد از دکلره از نرم کننده استفاده کنید

برای مراقبت از مو بعد از دکلره باید از نرم کننده استفاده کنید و باید توجه داشته باشید که استفاده از نرم کننده ها در این زمان اختیاری نیست چون دکلره باعث خشک شدن شدید موها خواهد شد و استفاده نکردن از نرم کننده ها باعث شکنندگی و در نهایت ریزش موها میشود.

برای انتخاب نرم کننده ها نباید حساسیت زیادی به خرج دهید. نرم کننده های ارزانی که استاندارد باشند برای رفع خشکی مو مناسب خواهد بود و نیاز نیست حتما از نرم کننده های گران قیمت و خارجی استفاده شود.

به شستشوی مو بعد از دکلره توجه داشته باشید

شستشوی نامناسب مو بعد از دکلره مشکلات زیادی را ایجاد خواهد کرد به همین دلیل باید به این موضوع توجه کافی داشته باشید. انتخاب شامپوی مناسب اولین کاری است که باید انجام دهید. در هنگام شستن مو باید از آب ولرم استفاده کنید. استفاده از آب سرد و یا داغ باعث آسیب رسیدن به مو، خشکی و شکنندگی آن خواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha