مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موی کراتینه شده موی کراتینه شده
13 نوامبر 2018 بدون نظر 646 بازدید

برای مراقبت از موی کراتینه شده چه کنیم؟

در حال حاضر بسیاری از خانم ها برای افزایش زیبایی خود دائما از روش های مختلف مانند کراتینه استفاده میکنند. مسلما استفاده از این روش ها در کوتاه مدت نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت و باعث افزایش زیبایی مو خواهد شد اما باید توجه داشته باشید که استفاده از روش هایی مانند کراتینه در بلند مدت برای موها آسیب های خاصی را به وجود خواهد آورد به همین دلیل به مراقبت از موی کراتینه شده توجه ویژه ای داشت و با راه حل هایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم از آسیب های بیشتر جلوگیری به عمل آورد.

برای مراقبت از موی کراتینه شده از نرم کننده ها استفاده کنید

کراتینه کردن مو فواید قابل توجهی را برای فرد به دنبال خواهد داشت و باعث افزایش زیبایی هر چه تمام تر موها خواهد شد اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که کراتینه کردن مو باعث افزایش خشکی موها خواهد شد به همین دلیل بهتر است برای حفظ رطوبت موها بعد از کراتینه کردن از روش های موثری که وجود دارد استفاده نمایید که یکی از بهترین آن ها نرم کننده ها خواهد بود.

برای مراقبت از موی کراتینه شده چه کنیم؟

استفاده از نرم کننده ها باعث میشود تا آسیب هایی که شوینده ها به موها وارد میکنند کمتر شود به همین دلیل استفاده از آن ها توصیه میشود. البته در کنار نرم کننده ها باید از شامپوهای مناسب و ملایم استفاده کنید چون استفاده از برخی شامپوهای قوی آسیب های جدی به موها وارد خواهد کرد.

برای مراقبت از موی کراتینه شده سشوار و اتو مو را فراموش کنید

استفاده از سشوار و اتو مو قطعا گزینه ی مناسبی برای حالت دادن مو ها و حتی خشک کردن آنهاست اما برای مراقبت از موی کراتینه شده باید تا جایی که امکان دارد استفاده از آن ها را فراموش کنید چون گرمای شدید برای موها ضرر بسیار زیادی را به دنبال خواهد داشت و حتی باعث میشود موها دچار ریزش شوند.

باید توجه داشته باشید که علاوه بر سشوار و اتو مو هر دستگاهی که به موها حرارت وارد کند باعث آسیب خواهد شد به همین دلیل نباید اجازه دهید موهایتان به وسیله ی این دستگاه ها دچار آسیب شود.

به تغذیه موهایتان بیشتر از قبل اهمیت دهید

بعد از کراتینه کردن مو بهتر است به تغذیه موهایتان بیشتر اهمیت دهید. تفاوتی ندارد که برای تغذیه موهایتان قصد دارید از ماسک های گیاهی استفاده کنید و یا لوسیون هایی که در بازار به فروش میرسد چون با استفاده از هر کدام از روش ها میتوان به مراقبت از موی کراتینه شده و رفع آسیب هایی که به موها وارد شده پرداخت فقط کافی است برای این موضوع اهمیت قائل شوید.

[تعداد: 4   میانگین: 3.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha