مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای کاشته شده می ریزد موهای کاشته شده می ریزد
18 دسامبر 2018 بدون نظر 530 بازدید

چرا موهای کاشته شده می ریزد؟

ریزش مو به هر دلیلی که به وجود آمده باشد باید درمان شود چون مشکلات روحی زیادی به وجود می آورد تا جایی که حتی ممکن است فرد دچار افسردگی و مشکلات روحی شدید شود. خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از افراد برای درمان ریزش موی خود از روش های موثر استفاده میکنند که کاشت مو یکی از رایج ترین آن هاست به همین دلیل سوالات زیادی در مورد آن مطرح میشود. همین باعث شده تا تصمیم بگیریم در این مطلب به این موضوع بپردازیم که چرا موهای کاشته شده می ریزد ؟

چرا موهای کاشته شده می ریزد ؟

افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند مجبورند تا هزینه ی زیادی برای رشد موهای جدید پرداخت کنند به همین دلیل ریزش موهای کاشته شده مشکلات زیادی برایشان به وجود خواهد آورد تا جایی که ممکن است بر اثر ریزش مو دچار مشکلات روحی شدید شوند به همین دلیل توصیه میشود قبل از اینکه از روش های کاشت مو استفاده کنید این موضوع را بدانید که چرا موهای کاشته شده می ریزد ؟

چرا موهای کاشته شده می ریزد؟

در مورد این که چرا موهای کاشته شده می ریزد ، بهتر است این موضوع را بدانید که ریزش موهای کاشته شده به هیچ وجه مشکل خاصی نخواهد بود و همه ی افراد ان را مشاهده خواهند کرد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که ریزش مو بعد از ۲ الی ۳ هفته جزئی از روند رشد موها خواهد بود به طوری که تا چند هفته ریزش موها ادامه خواهد داشت و درصد زیادی از موها در این مدت دچار ریزش خواهند شد.

ریزش غیر طبیعی موهای کاشته شده

همانطور که گفتیم بعد از ۲ الی ۳ هفته موهای کاشته شده می ریزد و این کاملا طبیعی است اما باید توجه داشته باشید که ریزش تمام موهای کاشته شده بعد از ماه سوم به هیچ وجه طبیعی نخواهد بود به همین دلیل باید حتما برای درمان آن به پزشک مراجعه کنید. این ریزش مو میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

علت ریزش غیر طبیعی موها بعد از کاشت

اگر بعد از ماه سوم مشاهده کردید که موهای کاشته شده می ریزد نباید همیشه نگران باشید چون ممکن است این ریزش مو به صورت موقت به وجود آمده باشد و با مراجعه به پزشک به سرعت رفع شود. بهتر است بدانید استرس و اضطراب، سوء تغذیه، مشکلات کبدی و تیروئید باعث ریزش مو بعد از کاشت میشوند.

البته در صورتی که ریزش مو قبل از سنین ۲۵ سالگی انجام شده باشد این امکان وجود دارد که ریزش مو بعد از کاشت دائمی باشد و به راحتی نتوان آن را درمان کرد.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha