مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای کاشته شده رشد نمی کنند موهای کاشته شده رشد نمی کنند
19 دسامبر 2018 بدون نظر 1791 بازدید

چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند

در بسیاری از افراد ترجیح میدادند برای درمان ریزش مو از روش هایی به جز کاشت مو استفاده کنند چون این باور وجود داشت که کاشت مو باعث به وجود آمدن عوارض خطرناک میشود به طوری که اکثر افراد این عوارض را مشاهده میکنند اما در حالی حاضر به علت اینکه مردم آشنایی بیشتری پیدا کرده اند متقاضیان کاشت مو افزایش پیدا کرده است و بسیاری از بیماران سوالاتی در مورد آن مطرح میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به پاسخ این سوال که چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند بپردازیم.

چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند

متاسفانه بسیاری از افراد قبل از کاشت مو هیچ نوع آشنایی با آن نخواهند داشت به همین دلیل بعد از کاشت مو دچار نگرانی های زیادی میشوند چون تصور میکنند اتفاقاتی که می افتد غیر طبیعی است و به صورت دائمی موهای کاشته شده از بین میروند. در مورد این که چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند هم باید به این موضوع بپردازیم که در اکثر موارد این مورد کاملا طبیعی خواهد بود.

چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند

بهتر است بدانید بسیاری از افراد بعد از رشد نکردن و ریزش موهای کاشته شده به شدت دچار نگرانی میشود و این سوال را مطرح میکنند که چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند در حالی که ریزش مو بعد از کاشت جزء مراحل رشد مو بعد به شمار میرود و همه ی افراد آن را مشاهده خواهند کرد. البته در برخی از افراد این ریزش مو طبیعی نخواهد بود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مواردی که باید به پزشک مراجعه کرد

اینکه موهای کاشته شده رشد نمی کنند همیشه هم طبیعی نخواهد بود. باید به این نکته توجه داشته باشید که به صورت طبیعی موها تا ۲ ماه رشد نخواهند کرد و در این مدت شاهد ریزش تمام موهای کاشته شده خواهید بود اما این ریزش مو بعد از ۳ ماه باید به پایان برسد و موهای جدید رشد کنند بنابراین در صورتی که موها بعد از این مدت رشد نکردند باید حتما به پزشک مراجعه نمود.

درمان ریزش مو بعد از کاشت

همانطور که اشاره کردیم اگر بعد از ۳ ماه مشاهده کردید موهای کاشته شده رشد نمی کنند باید حتما به پزشک مراجعه کنید. بهتر است بدانید استفاده از روش های خود درمانی نه تنها باعث رشد موهای جدید نخواهد شد بلکه مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد به همین دلیل به هیچ وجه توصیه نمیشود.

[تعداد: 4   میانگین: 4.3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha