مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای چرب مردانه موهای چرب مردانه
1 دسامبر 2018 بدون نظر 2447 بازدید

بهترین شامپو برای موهای چرب مردانه

موهای چرب به دلیل چسبندگی به هم و ایجاد براقیت زیاد، فرد را بسیار کثیف نشان می دهند، لذا باید با شامپوی مناسب چربی اضافه ی پوست را از روی موها پلک کرد، در همین راستا در این مقاله، بهترین شامپو برای موهای چرب مردانه مورد بررسی قرار گرفته شده است.

موهای چرب مردانه

اگر چه موهای مردان کوتاه تر از موهای زنان هستند و بیشتر در معرض هوای آزاد قرر دارند ، اما موهای آنان نیز دچار چربی زیادی می شود و انجام برخی اعمال نیز، چربی موها را افزایش می دهد.

بهترین شامپو برای موهای چرب مردانه

دست بردن زیاد در موها، وسواس و شستن هر روزه ی موها، استفاده از نرم کننده، سشوار و اتو کشیدن های مداوم، برس های چرب و آلوده و…. از جمله اقداماتی است که چربی موهای مردان افزایش می دهد و لازم است با اجتناب از چنین اعمالی، به کاهش چربی موها کمک کرد.

انتخاب بهترین شامپو برای موهای چرب مردانه

به منظور انتخاب بهترین شامپو برای موهای چرب مردانه می توان از شامپوهای متنوع با برندهای داخلی و خارجی موجود در بازار، خریداری کرده و با امتحان کردن آنها، میزان سازگاری شامپو با موها و پوست سر سنجیده شود، تا بهترین و موثرترین شامپو انتخاب گردد.

زیرا سازگاری شامپو به جنس پوست و موی فرد از تولید و تحریک چربی بیشتر جلوگیری خواهد کرد، از سوی دیگر هنگام شستن موها لازم است از آب ولرم یا سرد جهت آبکشی استفاده نمود. استفاده از شامپوی مناسب، به متعادل سازی چرب پوست سر و رفع موثر شوره ی سر نیز کمک خواهد کرد .

چربی موی مردان و ریزش موها

در بیشتر موارد، تغییرات هورمونی بعد از بلوغ سبب می گردد که غدد چربی پوست سر بزرگتر شده و ترشح چربی نیز افزایش یابد، حدود ۸۰ درصد افراد پوست و موهای چرب دارند که تنها راه حل، استفاده از شامپوهای مخصوص موی چرب و شست و شوی بیشتر موها خواهد بود و راه دیگری برای درمان موی چرب وجود ندارد، موهای چرب ربطی به ریزش مو نداشته لذا چربی پوست سر زمینه‌ساز ریزش موها نخواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha