مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای پرپشت موهای پرپشت
23 اکتبر 2018 بدون نظر 945 بازدید

چگونه می توانیم موهای پرپشت و زیبا داشته باشیم؟

همه ی افراد دوست دارند موهایی پرپشت و زیبا داشته باشند چون موها تاثیر زیادی در زیبایی انسان دارد و در صورتی که مشکلی برای آن ها به وجود آید قطعا زیبایی چهره تا حد زیادی کاهش پیدا میکند. برای اینکه موهایتان زیبایی کافی داشته باشد باید حتما تا جایی که امکان دارد به مراقبت از موهایتان بپردازید و موهایتان در معرض عوامل آسیب زا قرار ندهید. در این مطلب به روش هایی برای داشتن موهای پرپشت خواهیم پرداخت.

روش های داشتن موهای پرپشت

برای اینکه موهای پرپشت و زیبا داشته باشید باید به شدت از موهایتان مراقبت کنید در غیر اینصورت موها در مدت زمانی کوتاه دچار ریزش خواهند شد چون موهای انسان به شدت حساس است و با قرار گیری تر معرض عوامل مختلف دچار آسیب های مختلف میشود. برای جلوگیری از وارد شدن آسیب های مختلف به مو باید به شستشوی موهایتان توجه کافی داشته باشید.

چگونه می توانیم موهای پرپشت و زیبا داشته باشیم؟

علاوه بر شستشوی مناسب برای اینکه موهایتان پر پشت باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد برای حالت دادن موها از مواد شیمیایی و یا وسایل گرمایشی استفاده نکنید.

برای اینکه موهایتان را حالت دهید بهتر است حتی الامکان از روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و روغن بادام استفاده کنید. علاوه بر این میتوانید در کنار این ها از داروهای گیاهی که در ادامه معرفی میکنیم استفاده نمایید.

داشتن موهای پرپشت با روغن آواکادو

برای داشتن موهای پرپشت و زیبا میتوانید از روغن آواکادو استفاده کنید. روغن گیاهی آواکادو شامل ویتامین های مختلف و پروتئین و اسید های آمینه است به همین دلیل استفاده از آن باعث ترمیم و افزایش شفافیت موها میشود به همین دلیل بهتر است برای تقویت موهایتان حتما روغن آواکادو را امتحان کنید.

استفاده از روغن آواکادو باعث میشود تا مواد تغذیه ای مختلف به صورت مستقیم در اختیار موها قرار گیرند و تراکم موها تا حد زیادی افزایش پیدا کند فقط برای استفاده از این روغن با ارزش باید توجه داشته باشید که حتما به تهیه ی روغن طبیعی آواکادو بپردازید.

روغن سبوس برنج برای داشتن موهای پرپشت و زیبا

امروزه در بسیاری از محصولات تقویت مو از سبوس برنج استفاده میشود چون سبوس برنج حاوی ویتامین e و اسید های چرب مفید است به همین دلیل باعث کاهش شکنندگی مو و افزایش زیبایی آن میگردد. روغن سبوس برنج در بسیاری از عطاری ها به فروش میرسد. میتوانید با تهیه ی آن از نتایج فوق العاده که برای موها دارد استفاده نمایید.

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha