مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای فر موهای فر
21 نوامبر 2018 بدون نظر 1111 بازدید

افراد دارای موهای فر بخوانند؟

افرادی که موی فر و فنری دارند بارها از افرادی که موی صاف و لخت دارند این جمله را شنیده اند که آرزو دارند موی آنها نیز فر و موج دار باشد اما در حقیقت موی فر به دلیل ساختمان پیچیده اش نیاز به دقت و مراقبت زیادی دارد تا همواره زیبا و سالم بماند و افرادی که به طور طبیعی موی فر و موج داری دارند و به موهای خود علاقه مند هستند سعی می نمایند با بالا بردن اطلاعات خود در زمینه مراقبت از این گونه موها از بروز مشکلاتی مانند خشکی و بدحالتی موهایشان جلوگیری کنند که در اینجا توضیح داده خواهد شد و این مطالب را باید افراد دارای موهای فر بخوانند.

موهای فر

موهای فر و فنری موهایی هستند که به طور طبیعی موج دار هستند و نگهداری و مراقبت از آنها به زحمت زیادی نیاز دارد زیرا این موها بسیار مستعد خشکی و شکنندگی هستند و به دلیل گره خوردن و آشفته بودن و یا استفاده فرد از محصولات نرم کننده، صاف کننده و وسواس زیاد در سشوار کشیدن و اتوی مو ممکن است به مرور شکننده شوند و مستعد ریزش مو باشند بنابراین افرادی که به طور طبیعی موی فر دارند به دلیل زیبا بودن این موها و حساس بودنشان باید از آنها مراقبت ویژه ای داشته باشند.

افراد دارای موهای فر بخوانند؟

نکات مراقبتی از موی فر

  • گرما و حرارت سشوار موی فر را خشک و زبر می نماید بنابراین استفاده از آن در موی فر باید به حداقل برسد.
  • نرم کردن عمقی موهای فر با محصولات نرم کننده و مواد طبیعی چون روغن گیاهی که به انتهای مو مالیده می شود چون روغن نارگیل و شستشوی آن با آب ولرم از خشک شدن زیاد موی فر جلوگیری خواهد کرد.
  • بهترین روش شانه زدن به موی فر شانه کردن موها از پایین به بالا می باشد تا تمام گره خوردگی موها از بین برود.
  • موهای فر بیشتر از سایر انواع موها مستعد موخره هستند به همین دلیل نوک این نوع موها باید هر دو ماه یکبار چند سانت کوتاه گردد.
  • کرم موهای زیادی برای موهای فر وجود دارند که کلاژن به کار رفته در این محصولات به آبرسانی ، افزایش نرمی و درخشندگی موهای فر کمک می نماید اما نباید در استفاده از آنها افراط به خرج داد.

فر کردن موی لخت

یکی از کارهایی که خانم ها جهت زیبا کردن و تغییر حالت موهای خود انجام می دهند فر کردن موها با مواد شیمیایی با ماندگاری چند ماهه می باشد که این فر کردن باعث آسیب های جبران ناپذیری به مو خواهد شد و مواد شیمیایی استفاده شده و حرارت دادن زیاد مو پس از استفاده از این مواد مو را بسیار خشک و زمخت خواهد کرد و به همین دلیل باید پس از فر کردن موها بسیار مورد مراقبت قرار بگیرند .

[تعداد: 2   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha