مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای ریزش کرده موهای ریزش کرده
6 فوریه 2019 بدون نظر 378 بازدید

موهای ریزش کرده را چطور برگردانیم

بسیاری از افراد این سوال را مطرح میکنند که موهای ریزش کرده را چطور برگردانیم و استفاده از کدام روش بهترین نتیجه ی ممکن را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به پاسخ این سوال بپردازیم. متاسفانه بسیاری از افراد به علت استفاده از روش های نامناسب نه تنها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا نمیکنند بلکه دچار ریزش شدید تر ابرو میشوند به همین دلیل بهتر است قبل از اینکه به درمان ریزش موی خود بپردازید حتما با روش های موثری که برای درمان آن وجود دارد آشنا شوید.

برگرداندن موهای ریزش کرده با دارو

برای برگرداندن موهای ریزش کرده بهتر است حتما به متخصصان پوست و مو مراجعه کنید چون درمان این مشکل آنقدر ها هم که تصور میشود راحت نخواهد بود و حتی استفاده از روش های نامناسب باعث تشدید ریزش مو میشود. اما به طور کلی بهتر است بدانید افرادی که دچار ریزش مو میشوند در برخی از موارد میتوانند برای دستیابی به نتایج دلخواه از داروها هم استفاده کنند.

موهای ریزش کرده را چطور برگردانیم

در صورتی که متخصصان به تجویز داروها بپردازند ممکن است بتوانید به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. فیناستراید و ماینوکسیدیل از داروهای موثر برای درمان ریزش مو میباشند که در برخی از موارد افرادی که از ان استفاده میکنند شاهد رشد مجدد موهای خود خواهند بود. علاوه بر این در صورتی که این ریزش مو به علت سوء تغذیه به وجود آمده باشد میتوان با مکمل هایی مانند زینک پلاس هم به نتیجه رسید.

بازگشت موهای ریزش کرده با کاشت مو

برای بازگشت موهای ریزش کرده در برخی از موارد روش های زیادی را نمیتوانید انتخاب کنید. مخصوصا اگر به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشید و مدت ها از ریزش موهایتان گذشته باشد انتخاب دیگری به جز روش های کاشت مو نخواهید داشت.

کاشت مو به روشی گفته میشود که در آن متخصصان به انتقال موهای قسمت های مختلف بدن به ناحیه ای که دچار کچلی شده میپردازند. این کار نتایج قابل توجهی به دنبال خواهد داشت و باعث میشود موهای جدید کاملا طبیعی به نظر برسند. کاشت مو روشی ایمن است و باعث رفع دائمی ریزش مو میشود.

بازگشت موهای ریزش کرده با داروهای گیاهی

متاسفانه برای بازگشت موهای ریزش کرده در اکثر موارد نمیتوان از داروهای گیاهی استفاده کرد به همین دلیل اگر دچار ریزش مو شده اید پیشنهاد میکنیم حتما به پزشک مراجعه نمایید. داروهای گیاهی فقط برای پیشگیری از ریزش مو کاربرد دارد و افرادی که دچار ریزش موی سطحی شده اند هم ممکن است در برخی از موارد بتوانند با استفاده از آن به نتیجه برسند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha