مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای بلند و زیبا موهای بلند و زیبا
9 نوامبر 2018 بدون نظر 1043 بازدید

معجزه تغذیه در داشتن موهای بلند و زیبا

بسیاری از افراد علاقه دارند تا موهای بلند و زیبا داشته باشند اما متاسفانه کمتر کسی پیدا میشود که برای داشتن موهایی زیبا از روش های مناسبی که وجود دارد استفاده نماید چون بسیاری از افراد تصور میکنند موها نیاز به هیچ گونه مراقبتی ندارند  و به خوبی رشد میکنند به همین دلیل نه از روش های مختلف برای تقویت مو استفاده میکنند نه به سلامتی خود توجه دارند. این در حالی است که روش های زیادی وجود دارد که میتوان برای داشتن موهای بلند و زیبا از آن استفاده کرد. در این روش به معجزه تغذیه در داشتن موهایی زیبا خواهیم پرداخت.

اهمیت تغذیه برای داشتن موهای بلند و زیبا

موارد زیادی وجود دارند که توجه به آن ها باعث میشود تا موهای بلند و زیبا داشته باشید که یکی از آنها تغذیه است. تغذیه یکی از مهمترین مواردی است که برای داشتن چهره ای زیبا باید به آن توجه کافی داشت. متاسفانه افراد زیادی وجود دارند که از روش های مختلف برای افزایش رشد مو استفاده میکنند اما به هیچ وجه به تغذیه ی خود اهمیتی نمیدهند.

معجزه تغذیه در داشتن موهای بلند و زیبا

به علت اینکه مو ها برای رشد به موارد تغذیه ای و ویتامین های مختلف نیاز دارند سوء تغذیه به شدت روی سلامت موها تاثیر خواهد گذاشت به همین دلیل افرادی که دچار سوء تغذیه میشوند قبل از هر چیز ریزش مو ها را مشاهده خواهند کرد.

رژیم غذایی مناسب برای داشتن موهای بلند و زیبا

رژیم غذایی مناسب برای موهای بلند و زیبا باید سرشار از ویتامین های مختلف باشد چون همانطور که اشاره کردیم موها برای رشد خود تقریبا به تمامی ویتامین ها نیاز دارند.

مصرف میوه ها و سبزیجات تاثیر زیادی در رشد مو خواهد داشت به همین دلیل بهتر است حتما درصد نسبتا زیادی از رژیم غذایی خود را به میوه ها و سبزیجات اختصاص دهید.

علاوه بر این در رژیم غذایی مناسب باید مغذها، لبنیات، حبوبات و غذاهای پروتئینی هم وجود داشته باشد تا موها رشد مناسبی داشته باشند و از زیبایی آن لذت ببرید.

چه غذاهایی برای موهای سر مضر است؟

برای داشتن موهای بلند و زیبا باید از مصرف یکسری غذاها خودداری کنید چون غذاهایی هم وجود دارند که دشمن پوست و مو هستند و مصرف ان ها نه تنها باعث کاهش سلامت انسان خواهد شد بلکه آسیب های زیادی را به پوست و مو وارد خواهد کرد.

شیرینی جات، غذاهای چرب، فست فود ها، نوشیدنی های الکلی و ماهیایی که دارای مقدار بالایی از جیوه هستند مانند شمشیر ماهی از مواردی هستند که وجود آن ها در رژیم غذایی باعث وارد شدن آسیب های مختلف به مو خواهد شد.

[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha