مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای بلند و ابریشمین موهای بلند و ابریشمین
23 دسامبر 2018 بدون نظر 785 بازدید

راز داشتن موهای بلند و ابریشمین

بسیاری از خانم ها به دنبال افزایش رشد و زیبایی موهایشان هستند اما متاسفانه نمیدانند برای دستیابی به موهای بلند و ابریشمین باید از چه روشی استفاده کنند. همین باعث میشود نه تنها باعث افزایش رشد موهایشان نشوند بلکه آسیب زیادی به آن وارد کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به راز داشتن موهایی زیبا و پرپشت بپردازیم تا بتوانید با استفاده از آن به نتایج دلخواه دست پیدا کنید. البته روش هایی که توصیه میکنیم نتایج آنی به دنبال نخواهند داشت به همین دلیل باید به صورت منظم از آن ها استفاده کنید.

راز داشتن موهای بلند و ابریشمین

داشتن موهای بلند و ابریشمین کار چندان سختی نخواهد بود اما برای اینکه به این هدف دست پیدا کنید باید یک برنامه بلند مدت داشته باشید. بهتر است بدانید موهای بلند بیشتر در معرض آسیب های مختلف قرار میگیرند چون زمانی که موها بلند میشود بیشتر در معرض خشکی قرار میگرد و همین زمینه ی شکنندگی، موخوره و بسیاری از مشکلات را برای موها افزایش میدهد.

راز داشتن موهای بلند و ابریشمین

برای داشتن موهای بلند و ابریشمین باید حتما به انتخاب شامپویی مناسب برای موهایتان بپردازید در مرحله ی بعد باید برای آب رسانی موهایتان لوسیون مناسبی را انتخاب کنید و هر بار بعد از حمام از آن استفاده نمایید. علاوه بر این باید حتما مصرف میوه ها و سبزیجات را افزایش دهید و تا جایی که امکان دارد از داروهای گیاهی و روش های سنتی برای تقویت موهایتان استفاده نمایید.

برای داشتن موهای بلند و ابریشمی روغن درمانی را امتحان کنید

برای داشتن موهای بلند و ابریشمین بهتر است حتما روغن درمانی را امتحان کنید. استفاده از روغن های گیاهی باعث میشود تا جلوی خشکی و شکنندگی مو گرفته شود و حتی رشد موهایشان افزایش پیدا کند. این کار در صورتی که حداقل دور بار در هفته انجام شود نتایج فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به طوری که بعد از چند ماه به راحتی شاهد تغییراتی که ایجاد شده خواهید بود.

بهترین روغن ها برای تقویت موها روغن های زیتون، نارگیل و کرچک هستند. برای تهیه ی این روغن ها باید حتما از طبیعی بودن آن اطمینان حاصل کنید.

برای داشتن موهای بلند و ابریشمین عسل را فراموش نکنید

برای داشتن موهای بلند و ابریشمین نباید عسل را فراموش کنید چون عسل قطعا بهترین داروی طبیعی خواهد بود که میتوانید برای درمان مشکلاتی که برای موها به وجود می آید مورد استفاده قرار دهید. عسل نه تنها باعث آب رسانی مو، افزایش شفافیت و ترمیم ساقه مو خواهد شد بلکه به رفع بیماری های عفونی سر هم کمک میکند.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha