مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

موهای بدون وز موهای بدون وز
2 ژانویه 2019 بدون نظر 835 بازدید

روش های داشتن موهای بدون وز

هر فردی همواره خواستار داشتن موهای ابریشمی و صاف می باشد و گر چه برخی از افراد به طور ژنتیک موی صاف و لختی دارند اما برخی دیگر موههای موج دار و وز دارند که به علت داشتن موج و وز حالت دادن این موها ، بستن و قرار دادنشان در زیر روسری کار بسیار خسته کننده و آزار دهنده ای برایشان خواهد بود اما به طور معمول برای جلوگیری از وز شدن موها و داشتن موی صاف و زیبا روش های مختلفی وجود دارد که این روش ها از کراتینه کردن موها با مواد شیمیایی که آسیب زیادی را به مو وارد می کنند بسیار مفیدتر خواهند بود اما روش های داشتن موهای بدون وز چیست.

موهای بدون وز

 یکی از بزرگترین معضلات خانم ها مخصوصا پس از استحمام و خشک شدن موها وز بودن موهایشان خواهد بود  و خانم هایی که تمایل به داشتن موی بدون وز دارند باید اصول خاصی را رعایت کنند تا بهترین نتیجه را در از بین بردن وز موهایشان به دست بیاورند و موهای بدون وز و صاف آرزوی هر فردی خواهند بود زیرا حالت دادن این موها بسیار راحت خواهد بود.

روش های داشتن موهای بدون وز

نکات کلیدی از بین بردن وز موها

  • یکی از بهترین روش های جلوگیری از وز شدن موها استفاده از روبالشی ابریشمی می باشد که از خشک شدن موها و اصطکاک آنها جلوگیری می نماید.
  • افرادی که پس از استحمام دچار وز شدن مو می شوند باید نسبت به تغییر شامپوی خود اقدام کنند و باید شامپویی که چربی طبیعی مو را حفظ می نماید جهت شستشوی موهای خود انتخاب نمایند.
  • عوض کردن حوله های کهنه که پر از پرز هستند روش دیگری جهت جلوگیری از وز شدن موها می باشد.
  • – مصرف غذاهای سرشار از اسیدهای چرب و امگا ۳ مانند ماهی و مغزهای آجیل از خشک شدن ساقه مو جلوگیری می نماید.
  • افرادی که پس از استحمام و خشک شدن موهایشان دچار وزی مو می شوند باید به طور هفتگی از روغن های طبیعی گیاهی خالص چون نارگیل و زیتون به عنوان یک ماسک رطوبت رسان استفاده کنند.
  • تمام افرادی که موی وز و خشکی دارند باید جهت خشک کردن موهای خود اصلا از سشوار و اتوی مو استفاده نکنند زیرا حرارت سشوار چربی طبیعی مو را از بین می برد و این افراد باید موهای خود را در هوای آزاد خشک نمایند.

کراتینه کردن موهای وز

یکی از روش هایی که خانم ها جهت رفع موج و وز موهای خود استفاده می نمایند کراتینه کردن موها می باشد و در این روش از مواد شیمیایی مختلف به همراه حرارت اتوی مو جهت صاف و لخت کردن موها استفاده می شود که در این روش استفاده از مواد شیمیایی و اتوی مو با حرارت بالا خود باعث می گردد تا آسیب بیشتری به موها وارد شود و موها خشک و شکننده شوند و زمینه ساز بروز ریزش در آنها باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 4/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha