مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ترمیم مو PRP ترمیم مو PRP
30 سپتامبر 2018 بدون نظر 2246 بازدید

مهمترین فواید ترمیم مو PRP

در اثر عوامل مخرب متعددی بافت حساس و شکننده ی مو دچار آسیب و صدمه می شود ، نازک و ضعیف شدن و سپس آغاز ریزش موها ، نشان از شروع فرآیند ریزش مو می باشد که جهت درمان هر نوع ریزش مو در افراد مختلف اولین اقدام مفید و موثر ، مراجعه به پزشک متخصص پوست و مو است تا با روش های درمانی اصولی پس از تشخیص علت ریزش مو ترمیم موها حاصل شود، در همین راستا روش ترمیم مو PRP به عنوان روشی کارآمد مورد بررسی قرار گرفته شده است

محلول PRP

محلول prp طی مراحل زیر تهیه می گردد:

محلول PRP ماده ای است که از خون فرد حاصل می شود لذا جهت آماده سازی آن با درصد خلوص بالا ، چد سی سی خون از فرد با سرنگ گرفته می شود ، سپس این خون را به همراه ژل مخصوصی به نام ژل PRP در دستگاه سانتریفیوژ قرار می دهند و در نهایت در اثر حرکت دستگاه با جداسازی اجزای خون ، پلاکت ها به ژل چسبیده و پلاسمای غنی شده از پلاکت های ترمیم کننده ی حاصل می شود که به آن PRP گفته می شود.

مهمترین فواید ترمیم مو PRP

پلاکت ها با مکانیسم انعقاد خون در محل زخم موجب ترمیم زخم می شوند که از این خاصیت پلاکت ها نیز جهت ترمیم آسیب موها استفاده می شود و موها ترمیم خواهند شد .

تزریق محلول PRP برای ترمیم مو

جهت تزریق  ماده ی PRP به پوست سر ابتدا بیحسی موضعی در محل ایجاد می شود ، سپس محلول PRP را با سرنگ هایی که سوزن های ظریف و مخصوصی دارند ، طی ۶۰ الی ۹۰ دقیقه تزریق می کنند .

فواید و مزایای ترمیم مو PRP

در رابطه با مهمترین فواید ترمیم مو PRP می توان عنوان نمود که در اثر تزریق PRP به پوست سر در عمق مناسب و در محل فولیکول ها ، شاهد کاهش ریزش موها ، رشد فولیکول های جدید مو ، افزایش ضخامت و پرپشت شدن  و رشد سریع تر موها خواهیم بود. برای اطلاع از عوارض این روش می توانید مقاله عوارض و مشکلات ترمیم مو به روش PRP را مطالعه نمایید.

نتایج حاصل از تزریق PRP

مشاهده ی نتایج حاصل از تزریق PRP ، حدود ۹ الی ۱۰ ماه طول خواهد کشید، زیرا اثرگذاری این ماده ی فرآیندی زمانبر می باشد .

[تعداد: 3   میانگین: 3/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha