مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زمان کاشت مو در خانم ها زمان کاشت مو در خانم ها
14 آگوست 2018 بدون نظر 466 بازدید

مناسب ترین زمان کاشت مو در خانم ها

کاشت مو همواره به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای درمان انواع ریزش مو محسوب می گردد اما به دلیل حساسیت این عمل افراد قبل از انجام دادن آن اقدام به کسب اطلاعات در مورد جوانب مختلف آن می نمایند. یکی از موارد مهم و قابل بررسی مربوط به زمان مناسب کاشت مو می باشد. به همین دلیل در این مقاله به بررسی مناسب ترین زمان کاشت مو در خانم ها می پردازیم.

چرا کاشت مو بهترین روش برای درمان ریزش مو می باشد؟

چهره و زیبایی ظاهری فرد، تاثیر بسزایی بر افزایش  اعتماد به نفس و بهبود زندگی کاری و اجتماعی وی دارد. یکی از مواردی که در زیبایی افراد به خصوص مردان تأثیر مخربی می گذارد، ریزش مو و طاسی است. از همین رو، بسیاری از افراد مبتلا به ریزش مو در پی راه حلی برای درمان و جلوگیری از ریزش موی خود هستند.

به خصوص اینکه ریزش مو در خانم ها رخ بدهد به طور حتم برای آنان بدترین اتفاق در طول عمرشان خواهد بود زیرا بخش زیادی از زیبایی زنان را موهایشان تشکیل می دهد. از همین رو کاشت مو را می توان یکی از بهترین روش هایی دانست که می توان برای مقابله با این مشکل استفاده کرد.

مناسب ترین زمان کاشت مو در خانم ها

کاشت مو شامل استخراج واحدهای فولیکولی و پیوند آن‌ها به مناطق مورد نظر می باشد که با تحریک فولیکول های مو باعث رشد دوباره آنها می شود و معمولا بعد از ۲ الی ۳ ماه موها به حالت اولیه برگشته و شما موهایی خوش حالت و زیبا خواهید داشت.

زمان کاشت مو در خانم ها

حتما این سوال در ذهنتان ایجاد شده است که بسیاری از آقایان از سنین جوانی دچار ریزش مو می شوند اما در برخی از خانم ها نیز این پدیده رخ می دهد و آنها از سنین جوانی با ریزش مو مواجه می شوند در اینگونه مواقع آنها چه باید بکنند؟ آیا باید سریعا به سراغ کاشت مو بروند و یا به دنبال درمان های دیگری باشند؟

در وهله اول باید به شما بگوییم که کاشت مو باید یکی از آخرین گزینه های شما برای از بین بردن ریزش مو و یا برطرف کردن طاسی سر باشد زیرا هر چه استفاده از روش های طبیعی و درمانی کاشت مو افزایش پیدا کند آسیب های کمتری به پوستتان وارد می شود.

اما در رابطه با بهترین زمان کاشت مو در خانم ها باید بدانید که بسیاری از پزشکان بر این عقیده هستند که خانم هایی که در سنین جوانی علل خصوص در سنین کمتر از ۲۵ سال به ریزش مو دچار می شوند پس از مدتی موها دوباره رشد خود را از سر میگیرند اما اگر همچنان این اتفاق رخ نداد باز هم آنها گزینه مناسبی برای کاشت مو نیستند زیرا احتمال زیادی وجود دارد که پس از کاشت مو نیز دچار ریزش مو شوند زیرا الگوی مناسبی از ریزش موها هنوز ایجاد نشده و همان موهای باقی مانده نیز از بین می رود و بدست آوردن دوباره آنها نیز بسیار مشکل می باشد.

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha