مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

مناسب ترین روش کاشت مو مناسب ترین روش کاشت مو
۲۶ تیر ۱۳۹۷ بدون نظر 119 بازدید

مناسب ترین روش کاشت مو برای افراد کدام است؟

امروزه عمل کاشت مو از طریق روش های متعددی که کاربرد های خود را دارند، امان پذیر است. اما گاهی اوقات برخی مراکز کاشت مو بنا به تخصص خود یک روش را به عنوان مناسب ترین روش کاشت مو تبلیغ می کنند و یا افراد متقاضی کاشت مو اصرار دارند که پزشک متخصص از روش خاصی برای آنها استفاده کنند؛ اما به راستی آیا یک روش کاشت یا پیوند مو می تواند بهترین روش برای همه ی افراد باشد؟

نقش شرایط و خواسته های متقاضیان برای انتخاب مناسب ترین روش کاشت مو

همه ی افرادی که تمایل به کاشت مو دارند، شرایط یکسانی نداشته و در یک سری موارد از قبیل الگوی ریزش مو، میزان یا سطح طاسی، جنس مو، بانک مو، سبک زندگی، انتظارات و خواسته ها و … با یکدیگر تفاوت هایی دارند، بر همین اساس پیشنهاد یک روش کاشت موی خاص به عنوان بهترین روش کاشت مو برای همه غیر منطقی به نظر می رسد.

مناسب ترین روش کاشت مو برای افراد کدام است؟

روش های مختلف کاشت مو هر کدام به جای خود می توانند بهترین روش کاشت مو باشند

زمانی که پزشک متخصص مو که تخصص و مهارت کافی در انواع متد های کاشت مو دارد، برای یک شخص با توجه به شرایط بانک مو، انتظارات وی و سایر مواردی که قبلا گفته شد، یک روش را به عنوان مناسب ترین متد برای آن شخص تشخیص می دهد و بر می گزیند،در واقع آن بهترین را برای او برگزیده است. به عنوان مثال زمانی که شخص بانک موی کافی در سر خود برای انجام روش های مرسوم کاشت نداشته باشد اما موهای بدن وی برای پیوند مناسب تشخیص داده شوند، روش کاشت موی BHT یا کاشت موی بدن که طرفدار چندانی ندارد، برای وی بهترین روش یا متد ممکن محسوب می شود.

مناسب ترین روش کاشت مو برای افراد بر اساس آمار

در حال حاضر با توجه به اینکه بیشتر متقاضیان کاشت مو آقایان دچار طاسی ارثی هستند، رایج ترین روش های کاشت مو که در ایران برای این گونه افراد انجام می شود، روش های FUT و FIT و یا روش ترکیبی می باشد. در میان این ها نیز پزشک متخصص و با تجربه می تواند بر اساس خواسته های بیمار، بانک مو و طاسی فرد یکی را به عنوان روش برتر انتخاب کند. یعنی در هر صورت شرایط و خواسته های هر فرد تعیین کننده ی بهترین روش برای او هستند.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم
captcha